MSI G2422 mi yoksa AOC 24G2SPAE/BK mi alınmalı?

Bütçe
4000-5000

nad3j

Yoctopat
Daha fazla  
En son bu iki monitör arasında kaldım. Ghosting ışık sızması ölü piksel sorunlarının olmadığı belirtiliyor en azından MSI da ama sizin de fikrinizi almak isterim hangisi daha iyi olur?

AOC 24G2SPAE/BK
MSI G2422

Not: Şu an AOC kullanıyorum ancak 75 Hz IPS ekran ve hiçbir problemi yok 5 yıldır da problemsiz çalışıyor üzmedi beni.

Selam hocam MSI da ışık sızması ve ölü piksel olabilir AOC 5Hz daha düşük ama ms ler aynı + AOC de hoparlör var ve parlaklık daha yüksek eğer ikisinden birisini alacaksanız AOC mantıklı.

Bundan haberim yok. Bir kaynak sunar mısınız?

3 ay sonra panel arzası veriyor forumda araştırdım sorun yaşayanlar gözlemledim. Çözüldü: MSI G2412 24" 170Hz monitörün alt tarafında yatay çizgiler oluşmaya başladı

Şu an monitörüm servisten iade veya değişim talebi verdi iade yapılmasını bekliyorum.

Tabii monitör overclock ile de alakası olabilir aynı monitör arkadaşım kullanıyor 6 ay oldu neredeyse sorunla karşılaşmadı 165Hz kullanıyordu.

Son düzenleme:
Enteresan. Halbuki önerilerimiz arasında g2412. sizde çok iyi biliyorsunuz.
Özellikle indirim zamanı F/P monitörler arasına giriyor.
Panel piyangosu kokusu alıyorum konuların içinde. Denk gelene güzel monitör. Gelmeyene değişim garantili mevzu.

Şans işi biraz da R25i-30 şu an çok daha iyi bir tercih gibi duruyor parlaklık konusundan ve pivot avantajıyla.

En son bu iki monitör arasında kaldım. Ghosting ışık sızması ölü piksel sorunlarının olmadığı belirtiliyor en azından MSI da ama sizin de fikrinizi almak isterim hangisi daha iyi olur?

AOC 24G2SPAE/BK
MSI G2422

Not: Şu an AOC kullanıyorum ancak 75 Hz IPS ekran ve hiçbir problemi yok 5 yıldır da problemsiz çalışıyor üzmedi beni.

Gittim AOC 24g2spae/bk aldım ve yine şaşırtmadı kalitee acayip güzel monitör ne bir ghosting var ne ışık süzmesi ne de ölü piksel.

Yeni konular

Geri
Yukarı