MSI G272qpf vs MSI G274QPF-QD

Ben de çok araştırmıştım qd olanı alacaktım geçen hafta Amazon'dan iade sıkıntısı olmasın diye. O zaman 9399 liraydı en ucuz. Sonra stoktan kalktı ertesi gün +500 eklenip tekrar satışa konunca vazgeçtim. Viewsonic falan derken Dell G3223D aldım. Acaba biraz beklese miydim şuan bilemedim. Dell'e de çok iyi diyorlar çünkü.

Ben de çok araştırmıştım qd olanı alacaktım geçen hafta Amazon'dan iade sıkıntısı olmasın diye. O zaman 9399 liraydı en ucuz. Sonra stoktan kalktı ertesi gün +500 eklenip tekrar satışa konunca vazgeçtim. Viewsonic falan derken Dell G3223D aldım. Acaba biraz beklese miydim şuan bilemedim. Dell'e de çok iyi diyorlar çünkü.
Ben şahsen tercihimi MSI'dan yana yapardım fakat kötü bir seçim yapmamışsınız.

2. monitörü kullanıyorum ghosting yok, ölü piksel yok, siyah ekran ışık sızması vardı bugün MPRT ve Adaptive Sync açtım o da gitti. İlk başta beyaz renkler sarımtırak geliyordu ya ayar sonrası düzeldi ya da ben alıştım. Gönül rahatlığı ile alınabilir.

2. monitörü kullanıyorum ghosting yok, ölü piksel yok, siyah ekran ışık sızması vardı bugün MPRT ve Adaptive Sync açtım o da gitti. İlk başta beyaz renkler sarımtırak geliyordu ya ayar sonrası düzeldi ya da ben alıştım. Gönül rahatlığı ile alınabilir.

Bende memnunum şans alet iyi çıktı fiyat performans 6 taksit ile aldım 😁😁😁

AOC'nin Q27g3xmn modeli 310 dolardan çıkacak deniyor ve kendisi QHD 180Hz mini LED. Normalde ben de G274QPF-QD alacaktım çünkü kağıt üstünde gayet iyi görünüyor. Ama aynı fiyata mini LED HDR1000 bayağı iyi olur o yüzden beklemedeyim.

AOC monitörlerin çok fazla çeşidi yok. Ayrıca ülkemize gelir ise 310+KDV desek 650-700 dolar olur tahmini.

Bende memnunum şans alet iyi çıktı fiyat performans 6 taksit ile aldım 😁😁
bende 6 takside aldım. 😁

Arkadaşlar birkaç gün önce MSI 274QPF-QD model 8.500 lere düşmüş. Şuan güncel 9699 TL en düşük fiyat. Sizce beklenir mi ? alınır mı ?

Hocam o VA panel değil mi?

Arkadaşlar ben kararımı verdim 9300 TL’lik quantum dot teknolojisi olan monitörü alıcağım zaten bütçem var en iyisini almak istiyorum.
Hcoam ne aldiniz? O dediginiz monitör linki var mi

Ben de almayi dusunuyorum G274QPF ama

Yeni konular

Geri
Yukarı