Çözüldü MSI G274QPF-QD monitör parlaklık ayarı nereden ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
MSI G274QPF QD
Monitörü yeni aldım ve arayüzünü biraz kurcalamama rağmen parlaklık ayarını bulamadım. Çok parlak olduğu için akşamları HDR kapamak zorunda kalıyorum. Bunu nereden ayarlayabilirim ya da ben mi görmüyorum?

[Düzenleme] HDR kapatınca ayarlarda değişiklik oldu. Dün olmayan ayarlar şu an var.

Monitörün bir driverı olabilir mi? Belki güncel değildir. Parlaklık ayarı gözle görülür bir yerde olmaması saçma geldi de.

Monitörün bir driverı olabilir mi? Belki güncel değildir. Parlaklık ayarı gözle görülür bir yerde olmaması saçma geldi de.

Hocam benim hatam ilk defa HDR olan bir monitör kullandığım için bilmiyordum. HDR kapatınca bütün ayarlara erişim sağlayabildim.

Hocam benim hatam ilk defa HDR olan bir monitör kullandığım için bilmiyordum. HDR kapatınca bütün ayarlara erişim sağlayabildim.

Hocam monitör genel olarak nasıl?
10k ya alacağım değer mi?
Siz kaç kya aldınız?
Parlaklığı 300CD düşük görünüyor. Nasıl gün içinde yeterli geliyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam monitör genel olarak nasıl?
10k ya alacağım değer mi?
Siz kaç kya aldınız?
Parlaklığı 300CD düşük görünüyor. Nasıl gün içinde yeterli geliyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.
Hocam monitörden memnunum bir sıkıntısını görmedim. Ghosting yok denecek kadar az renkler çok canlı ve güzel. Ben amazondan aldım 9500tl ye geldi 6 ay taksitle. Parlaklık konusuna gelince evim en üst kat ve tepede oturuyorum sabah güneşini dümdüz görüyorum ona rağmen parlaklık yetiyor. Geceleyin 20 30 parlaklık da ideal oluyor. Tek alışamadığım şey HDR çok parlak ve hoparlör olmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı