Elektronik MSI G274QPX 27" 1ms 2K 240Hz IPS Monitör 10.999, 00 TL

• Konuyu başlatan troken
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 10B
Bende de bir tane ölü pixel çıktı iade etmeyi düşünüyorum ne yazayim aideye acaba yardimci olabilirmisiniz?

Dosya Ekleri

• IMG-20231016-WA0014.jpg
    IMG-20231016-WA0014.jpg
    175,3 KB · Görüntüleme: 81
Gördüğüm kadarıyla MSI monitörlerde sürekli ölü piksel hatası mevcut, incehesap.com'a da pek güvenemedim açıkçası iade konusunda sıkıntı çıkartıyorlar gibi. Başka bir monitör/websitesi tavsiyeniz var mı?

düzenleme: kendi cevabımı kendim vereyim, LG/amazon yapacağım gibi.

Bu arada hala 10.999 lira ilgili monitör, ilgilenenlerin dikkatine.

Son düzenleme:
Gördüğüm kadarıyla MSI monitörlerde sürekli ölü piksel hatası mevcut, incehesap.com'a da pek güvenemedim açıkçası iade konusunda sıkıntı çıkartıyorlar gibi. Başka bir monitör/websitesi tavsiyeniz var mı?

düzenleme: kendi cevabımı kendim vereyim, LG/amazon yapacağım gibi.

Bu arada hala 10.999 lira ilgili monitör, ilgilenenlerin dikkatine.
LG'nin hangi modelini alacaksınız?

LG'nin hangi modelini alacaksınız?
Selam, yurtdışındaki bir iki forumda baktığım üzere ve popüler bir iki teknoloji sitesine baktığım üzere güncel olarak herkes 27GL83A-B modelini çok beğenmekte ve kapış kapış gitmekte. MSI gibi kronik piksel problemi de gözüme çarpmadı. Amazonda henüz stokta yok stoğa girmesini bekliyorum,

diğer bir model biraz daha pahalı ne yazık ki o da şu, 27GL83AP-B. Bu amazonda şu an stokta var ama fiyatı 13.200. Muhtemelen önümüzedeki kısa dönemde indirime girecektir. Umarım yardımcı olur

MSI ilk olarak bu serinin qd modelini yayınladı. Sonra Qd'siz versiyonu aramıza katıldı. En son olarak bu modeli yayınlandı. Ben geleceğini zaten biliyordum. F/P üründür. Sistemi güçlü kuvvetli olanlar tercih edebilir. Alanlara hayırlı olsun. Geldiğinde sizde duygularınızı paylaşırsınız. 👍

Ben de daha yeni monitör sipariş ettim ama bu modeli daha yeni gördüm ve sipariş ettiğim G274QPF-QD monitörü biraz içime oturdu, yetişebilseydim Qpx'i alırdım. Sizce tekrar 11bin bandında satışa çıkar mı bu monitör? Ona göre paramı bekletmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı