MSI Gaming Core Frozr L İşlemci Fanı Performansı ?

Fatih Kuloğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Ticaret
Arkadaşlar, bilgisayarım masanın üstünde durmakta. Bir haftadır işlemciden az da olsa ses geliyor. Tam işlemci soğutucu düşünürken bir sitede bunu gördüm ve bugünde burda haberini gördüm MSI Gaming Core Frozr L İşlemci Fanı Çıktı - Technopat
Kasam aero-800 155mm yükseklik desteklemekte, kasaya yükseklik olarak tam olacak. Soğutmada sıkıntı çıkartır mı ? Anakartım MSI b150 gaming m3, ekran kartım MSI r9 380, baya baya MSI fanı gibi olucak. Anakartıma olacağını sanıyorum genişliği 140mm ama uyar herhalde.

CORE FROZR L | MSI Global | Graphics card - The world leader in display performance

Görüş ve önerileriniz nelerdir? Herkese hayırlı günler dilerim.

Şunun gibi aslında; Polo, Levis gibi markaların saat çıkarması gibi. Aynı soğutucuyu X bir marka çıkarsa böyle olmaz, muhabbeti bile geçmez. Aldanmayın derim. Herkes bildiği işi yapmalı bence. Corsair, Akasa gibi markalara bakmalısın. f/p açısından Akasa A10 sıvı soğutma tavsiye ederim mesela.

200 TL den sonraki hava soğutmalara bakmayın. Bir de kullanıcı yorumlarını araştırın. En iyi bilgiyi onlar verir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı