MSI Gaming Plus Max anakartım bozulmuş olabilir mi?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Merhaba, müzik dinleyerek biraz oyun oynayım dedim. Açtım müziği ama sürekli olarak 1-2 sn aralıkla cızırtı geldi. Başka bir kulaklık denedim gene aynı. Telefona taktigimda kulaklıkların ikisi de iyi durumdaydı. Sonra bilgisayarı kapatıp açtım ve sorun düzeldi. Ama gene de bazen oluyordu. Sizce anakartım bozulmuş olabilir mi?

Anakart: MSI Gaming Plus Max.
Kasa: Rampage sailor.

Merhaba, müzik dinleyerek biraz oyun oynayım dedim. Açtım müziği ama sürekli olarak 1-2 sn aralıkla cızırtı geldi. Başka bir kulaklık denedim gene aynı. Telefona taktigimda kulaklıkların ikisi de iyi durumdaydı. Sonra bilgisayarı kapatıp açtım ve sorun düzeldi. Ama gene de bazen oluyordu. Sizce anakartım bozulmuş olabilir mi?

Anakart: MSI Gaming Plus Max.
Kasa: Rampage sailor.
Bilgisayarınızı topraklı prizde mi kullanıyorsunuz, yoksa topraksızda mı?

Sanmam bozulduğunu. Sürücülerini güncelle ve durumu kontrol et. Halen aynı cızırtılar olursa telefon ve benzeri cihazları uzak tut bilgisayarından. Onlar da neden olabiliyor bu tarz şeylere.

Eskiden hoparlörler ve telefon masadayken birisi arayınca CRT monitör ekranındaki görüntüde bozulma ve hoparlörlerde ses çıkardı :) Manyetik alanla ilgili bir mevzu sanırım.

Geri
Yukarı