MSI Gaming X, MSI Gaming App Yüklenmiyor

Bir bildiğim olduğu için söylüyorum. Zaten hatada " Program bu anakart içi desteklenmemektedir" yazıyor. Siz hala anlamıyorsunuz. Yapacak birşey yok. Anlatamadıktan sonra ne yaparsanız yapın.
Anlıyorum fakat siz tersini söylüyorsunuz. Benimde ingilizcem var çözülür diye attım daha nazik davranabilirsin.

Aynı sorunu yaşıyorum dün windows yeniden yükledim Ve msı gaming app kuramıyorum aynı hatayı veriyor tekrardan formatladım ama malesef olmadı this application did not support this motherboard hatasıyla karsılasıyorum
Sorunun cözümünü bulduysanız buradadn da paylaşırsanız sevirim

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum dün windows yeniden yükledim Ve msı gaming app kuramıyorum aynı hatayı veriyor tekrardan formatladım ama malesef olmadı this application did not support this motherboard hatasıyla karsılasıyorum
Sorunun cözümünü bulduysanız buradadn da paylaşırsanız sevirim
Bulamadim malesef.

Ya kardeş bu dünden beri fıtık etti beni Cok sacma degilmi ya Eski windows 10 olan usb bellegim vardı onu kurucam onuda bulamıyorum dün siteden indirdigimmi kurdum ondan sonra bu sorunu veriyor
Ama ben windowsdan kaynaklandıgını düsünüyorum

Ya kardeş bu dünden beri fıtık etti beni Cok sacma degilmi ya Eski windows 10 olan usb bellegim vardı onu kurucam onuda bulamıyorum dün siteden indirdigimmi kurdum ondan sonra bu sorunu veriyor
Ama ben windowsdan kaynaklandıgını düsünüyorum
Bencede saçma bir sistem. Herşey düşünülüp yapılmalı yani.

Ben en güncel Windows 10'u kurarak çözmüştüm sorunu. MSI Gaming App açılmıyordu ve Windows 10'un eski bir sürümünü kullanıyordum. En güncel Windows 10'u kurdum ve MSI Gaming App sorunsuz açıldı.

Evet dostum Saatlerce arastırdım msı forumlarında gezindim Dili türkçye cevirip her neyse Sorunu hallettim sitede 6.2.0.78sürümü mevcut buda msı anakart dısında calısmıyor Verdigim linki indiriniz..
En son Gaming APP v6.2.0.81 sürümünü deneyin: Gaming APP.exe

Evet dostum Saatlerce arastırdım msı forumlarında gezindim Dili türkçye cevirip her neyse Sorunu hallettim sitede 6.2.0.78sürümü mevcut buda msı anakart dısında calısmıyor Verdigim linki indiriniz..
En son Gaming APP v6.2.0.81 sürümünü deneyin: Gaming APP.exe
Hocam bana msi anakartsız çalışan lazım aynı hatayı alıyorum.

Son sürüm dosyasında hata var. Aynı hata mesajını bende aldım. Sadece msi anakartlara özel gibi bir durum yok ortada. 6.2.0.59 sürümünü internetten bularak sorunu çözdüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı