MSI Gaming X RX 5600 XT Afterburner'dakinden daha fazla nasıl OC'lanır?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
MSI Gaming X RX 5600XT
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi her şeyi çekebildiğim kadar Max'a çektim (resimde ekran kartı %100 yük altında ve sadece 77 derece).
Normal sanırım. Ayrıca fanlar daha yarısında bile dönmüyor. Ben bunu daha fazla overclocklamak istiyorum, nasıl yapabilirim? Afterburner daha fazlasını göstermiyor.

1709769329926.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi sayısal olarak fullemek tam olarak oc yapmak olmuyor, oc olayını biraz yanlış anlamışsın galiba. Ekran kartı stabil çalışabiliyor mu bu değerlerle önce onun sağlamasını yap.

Her şeyi sayısal olarak fullemek tam olarak OC yapmak olmuyor, OC olayını biraz yanlış anlamışsın galiba. Ekran kartı stabil çalışabiliyor mu bu değerlerle önce onun sağlamasını yap.

Mesajda belirttiğim gibi her şeyi fullememe rağmen 1 saattir yük altında Max 77 derece gördü zaten sağlaması yük altında 77 derece demişim zaten.
Ayrıca şu an 77 değil 74'lere düştü %100 FurMark açık arkada.

Mesajda belirttiğim gibi her şeyi fullememe rağmen 1 saattir yük altında Max 77 derece gördü zaten sağlaması yük altında 77 derece demişim zaten.
Ayrıca şu an 77 değil 74'lere düştü %100 FurMark açık arkada.
Furmark stabilite ölçmek için doğru bir araç değil oc için daha farklı test yöntemleri var.

FurMark stabilite ölçmek için doğru bir araç değil OC için daha farklı test yöntemleri var.

Ekran kartımı Apex Legends oyunundan daha fazla zorlayan bir oyunum yok şu an ve Apex Legends 45 dakika kadar oynadim ortalama 65-70 arası aldım. FurMark'ta da dediğim gibi 77 derece ayrıca mining de yaptim 1 saat kadar ortalaması onunda 77 derecelerde.

Bu şekilde sorunsuz çalıştırabiliyor musunuz?

Hepsini fulleyip sorunsuz kullanabiliyor musunuz?

Son düzenleme:
Overclock bu değerlerde stabil olması bence imkansız. 3DMark SpeedWay stres testi ya da Time Spy Extreme stres testi yapın. O zaman ne olduğu belli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı