MSI garanti servisi nasıldır?

ugur_uyar55

Hectopat
İyi günler Recep Bey... Sırf size bu maili atabilmek için üye oldum.. Şu an monster gx660r (yani msi gx660r) kullanıcısıyım ve gt 70 dragon almayı düşünüyorum. Sizin haswell i7, 780m'li dragon 2 incelemenizi izledim. Yanılmıyorsam sız de msi kullanıcısısınız. Hatta 670m upgrade videonuzuda izlemiştim.... MSI garanti servis nasıldır sizce? Servis süreleri servsideki arkadaşların yaklaşımları nasıldır... Kasayı açmaya izin veriyorlar mı? Fan temizliği olsun macun yenileme olsun bunlara izin var mı? Bir bilginiz varmı acaba? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. UĞUR UYAR/[email protected]

MSI serivisine Servis Point bakıyor ve gayet iyi insanlardır, bizzat tanıştım. Fakat cihazın içini açmanın belli başlı limitleri var ve bunları Servis Point değil, MSI kendisi belirliyor. Cihazın altındaki vidalardan bunları görebilirsiniz. Bir vidanın üstünde bir etiket varsa orada durmanız gerek demektir. O vidayı açarsanız cihazın garantisi biter.

Eğer ki etiketsiz ise bir sorun olmaz değil mi.. Biliyorsunuz msi'da ramler için ayrı bir kapak bulunmuyor. Mecburen alt kapagın tamamının açılması gerekiyor... O yüzden sordum... Bu arada haswell ler gelmeye başladı. Siz videoda demiştniz ortalam 4000-5000 arası fiyat olur diye ama 6000 TL dragon olan :D Bir de düz g70 var oda 5400..... Hersey için teşekkür ederim . İyi geceler...

MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-205TR Dragon Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

MSI - MSI GT70 SuperR 2OD-206TR Core i7-4700MQ 16GB 2x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

ekran kartım vardı daha yenı aldım 2 aylık msi gtx760 fanın ondekı donmez oldu garantiye verdim vatana penta yazılıma gitti 10 gun oldu daha bişey yok

MSI gp62 leopard pro m var fanının yağlanması gerek MSI buna izin verirmi? garantisi bitermi? Yada MSI aya versem kaç günde gelir? biliyorum fanın yağlanmasının yapılması kolay bişey bunu yapabilirim ama herkes kasayı açma garantisi gider diyor ne yapmalıyım fan kısmına kadar inebilirmiyim?:mutlu:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı