MSI GE60 20E 215TR GTX 765M yerine HD 4600 Kullanıyor

Traglon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben MSI Ge60 ile oyuna girerken Gtx765m seçmeme rağmen İntel Hd 4600 kullanmakta ve en dusuk oyunlarda bile kasma yapmakta maks 60 hz vermekte. Sadece oyun değil masaüstü tarayıcı vb. yerlerde bulanık görüntü var.

Tüm driverların en son surumu yüklü hepsi çalışır durumda. Arkadaşlar bu İntel Hd 4600'u tamamen kapatıp hiç kullanmamak istiyorum Gtx765m kullanmıyor bilgisayar tum yontemleri Nvidia denetim masası falan her şeyi denedim ama olmadı.

Bunu tamamen kapatıp sadece Gtx765m kullanma şansım var mı, bilgisi olan yardim edebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4600 tamamen kapatılamaz. İşletim sistemini eğer Windows 7 yaptıysan bu sorun olabilir. 8.1 64 Bit'e geç ve kesinlikle ComboFix çalıştırma. Hem HD 4600 hem de GTX 765M için en güncel sürücüyü kur.

Bir de ek olarak bütün oyunlarda mı yoksa belli bir oyunda mı sorun var, bunun belirt.

Windows 8.1 64 bit yüklü intelin ve nvidianın en güncel driverlerını kurdum windows 8.1 için . Oyunlarda sıkıntım kalmadı ama intel hd 4600 den kaynaklanan bi bulanıklık var masaüstünde clertype ayarları da yapılı. Bazen videolarda çok kötü grafiklerle karşılaşıyorum ,bazı menüler ve ekranlarda bulanklık oluyo bunun dışında sorun kalmadı . Çözünürlük ayarlarıda yapılı 1920.1080 .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı