MSI GE60 20E sürekli turuncu ışığın yanması

ozan_18

Kilopat
Daha fazla  
MSI laptopa sahibim. Intel ekran kartı çalışırken mavi ışık, Nvidia ekran kartı çalışırken turuncu ışık yanıyor. Otomatik driver güncelleme programı yükleyip güncelleme yaptıktan sonra artık sürekli Nvidia turuncu ışığı yanıyor. Experience veya Steam açık olmasa da boş masaüstünde bile hep turuncu yanıyor. Tekrar nasıl eski hale döndürebilirim? Sadece oyunlarda turuncu ışık gerisinde mavi ışık yanmasını istiyorum. Teşekkürler...

Sorunu çözdüm. Güncelleştirme ve güvenlik bölümünden kurtarma sekmesi altindan bu bilgisayari sifirla secenegini yaptim. Dosyalarimi sakla secenegini isaretledim. Windows 10 fabrika ayarlarina dondu. Artik turuncu ve mavi isik duzgun sekilde yaniyor

Hata kaynağını buldum. Driver Boost programıyla güncellemiştim. ''pci standart ana bilgisayar cpu köprüsü'' sürücüsünü yükleyince ışık sürekli turuncuya dönüyor. Onu yüklemeyin.

GeForce Experience içinden kurulu olan sürücüyü temiz kurulum yaparsanız da düzeliyor, haberiniz olsun. Bende de GE70 2OE modeli var, aynı sorun bazen kendi kendine oluyor, yeni sürüm ekran kartı driverını temiz kurulum yapıp düzeltiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı