MSI GE60 2OE-215TR windows 8.1 ve mac mavericks kurlumu sorunu

lipitor45

Hectopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
Emniyet Mensubu
Merhaba kıymetli dostlar. Benim sorunum basit gibi. MSI GE60 2OE-215TR Windows 8.1 kullanıyorum.

Usb'den Clover Bootloader açılıyor sıkıntı yok, ama kurulumu başlattığım anda resimde göreceğiniz ekran geliyor.

Akabinde reset atıyor, pc yeniden başlıyor ve tekrar clover bootladeri başlatıyorum.

Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi denedim sonuç negatif. Israrla clover bootloader geliyor chameleon gelmiyor. Suse image writer ile bu siteden indirdiğim OS X 10.9.1 Install USB'yi yazdırdım usb belleğime. Olmadı başka öneri var mı? :)

Açamadın kesin, şimdi bios tan usb'yi seçtikten hemen sonra f tuşlarının altında ki tuşlardan 1'e sürekli aralıklı bas, chameleon gelecek, usb'yi seçip enter'a bas kuruluma geç.

Kardeşim biliyorum fonksiyon tuşlarinin altindaki 1 tuşuna saniyede 50 kere araliklarla bastim :) Ama yine de chameleon bootloader'a gelmedi, israrla clover aciyor. Bende şaştım simdi baska bir usb bellegi tekrar image yazmayi deniyorum.

Başka bir usb belleğe bu sefer win32 image writer ile malum kurulum dosyasını yazdırdım sonuç değişmedi yine yukarida ki resimde görünen ekran gelip bir kaç sn içinde reset atiyor. Chameleon için boot menu de usb'yi secip 1'e aralıkla sürekli basıyorum. Israrla clover boot açılıyor deliye döneceğim az kaldı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı