MSI GE60 apache ping sorunu

fellhell

Hectopat
Evet arkadaslar bi hafta once MSI APACHE GE60 aldım fakat aldigimdan beri oyunlarsa surekli ping 300 400 olup duruyor. Internetle alakali diyceksiniz ama ayni evde 2 pc var ikisindede ayni oyun acik baska hersey kapali. Birinde ping 49 sabit digerinde 70 90 200. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş msi ile tek kullanıp denedinmi internetini ? Bir de virüs taramaması yaptın mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar;

Bende Msi Ge60 2QE Apache Pro kullanıcısıyım aynı sorun bende de var ve aldığımdan beri 2 kere garantiye(Servispoint) gitti, onlar bile çözemedi.Kablosuz kartının en güncel drive larını Intel Driver Update Utility ile birçok kez güncelledim ama değişen bir şey olmadı. WLAN kartım Intel Dual Band Wireless-AC 3160, sürümü:18.33.5.1. Killer Ethernet te hiçbir sıkıntı yok ama wireless bağlantıda; özellikle online-fps oyunlarında ping kaynaklı sekmeler çok fazla ve bunu cihaz maksimum sıcaklığa ulaşınca sık sık yapıyor. Herhangi bir çözüme ulaşan var mı, varsa nedir?

Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı