MSI GE60 Apache Isınma Sorunu

EnderAdam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce msi ge60 apache aldım. Laptop boşta 40 derece gta 5 oynadığımda 90 lara çıkıyor. Daha yeni pc korkuyorum birşey olacak diye sebebi nedir? Bilenler sölerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de MSI Ge60 Apache Pro var aynı şekilde boşta 40 derece oyunda en son 90 oluyor. Fanlar 5700 rpm de çalışıyor ona rağmen oyunda düşme olmuyor. 2 haftadır böyle fakat bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Bu sıcaklık sıkıntı çıkartır mı servise göndermeli miyim?

Turbo fan özelliğini kullan eğer hala ısınıyorsa servise danış. Maalesef yaz aylarında bilgisayarda ısınma olur.

Turbo fan özelliğini kullan eğer hala ısınıyorsa servise danış. Maalesef yaz aylarında bilgisayarda ısınma olur.

Merhaba aynı bilgisayara bende sahibim 90 derecelere ulaşması problem mi yani? Turbo fan otomatik çalışıyor fanlar 5800 Rpm de çalışıyor oyundayken fakat sıcaklık 80-90 arası değişiyor. Bu problem mi servise göndermeli miyim bende?

Hayır 100 dereceye ulaşınca pc donanımın zarar görmemesi için kendisini kapatır.

Eğer ısınınca kasma oluşmuyorsa sıkıntı yok.

aynı bilgisayar bende de var bende yeni aldım ısınması var onun için yapabileceğin turbo fanı kullanmalısın bilgisayarı serin bir yerde tut olmadı soğutucu satın al bunlara rağmen sıcaklıkta bir düşüş olmadıysa servise kesinlikle danışmalısın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı