MSI GE60 hayal kırıklığı

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 73
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat aralığının ne kadar olduğunu bilmiyorum ama MSI ilk tercihinin olması yüksek performans istediğini gösterir. Marka olarak MONSTER markasının ürünlerine bakmanı tavsiye ederim.

Asus gerçekten ısınmıyor, yeni nesil Asuslar ısınma problemlerini hayli çözmüş gibiler, teknomarketi gezerken açık olan teşhir Laptopların üzerinde el gezdirerek ısı farklarını kontrol ederim.. En çok ısınan markalar Exper, Casper, Lenovo, Samsung, Toshiba... Asus gerçekten başarılı..

Forumda bir kişiye ısınma sorunundan dolayı N56VZ önermemiştim. Arkadaşımda olduğunu ve çok ısındığını anlatmıştım. Fakat arkadaşıma hwmonitor ile battlefield 3 testi yaptırdım. İkimizde aynı süre oyun oynadık ve kapattık (5'). Ben de MSI Ge70 2OE var. Ve maksimum değerlere baktığımda ikiside hemen hemen aynıydı (80 derece). Ben ultrada,arkadaşım ise high ayarlarda oynuyordu. Ayrıca ben de turbo fan açıktı. Açıkçası ASUS'a arkadaşım yüzünden büyük iftira atmışım. Durum böyleyken N56VZ kesinlikle öneririm. Fakat GTX660m kadar performanslı olmayacağını bilmelisin.

Forumda bir kişiye ısınma sorunundan dolayı N56VZ önermemiştim. Arkadaşımda olduğunu ve çok ısındığını anlatmıştım. Fakat arkadaşıma hwmonitor ile battlefield 3 testi yaptırdım. İkimizde aynı süre oyun oynadık ve kapattık (5'). Ben de MSI Ge70 2OE var. Ve maksimum değerlere baktığımda ikiside hemen hemen aynıydı (80 derece). Ben ultrada,arkadaşım ise high ayarlarda oynuyordu. Ayrıca ben de turbo fan açıktı. Açıkçası ASUS'a arkadaşım yüzünden büyük iftira atmışım. Durum böyleyken N56VZ kesinlikle öneririm. Fakat GTX660m kadar performanslı olmayacağını bilmelisin.

Ben de ısınıyor diye önermemiştim ama haksızlık etmişim açıkçası laptobuma :) Soğutma sistemi gerçekten kaliteli. Isınsa bile oyunu kapattıktan sonra 2-3 dakika içinde hemen normale dönüyor. GTX660M kadar performansı olmaz dediğin gibi ama kötü de değil açıkçası :) Gittikçe bu laptobu aldığıma sevinmeye başladım.

Açıkçası üzüldüm böyle sorunlar yaşamana. Umarım bir sonraki bilgisayarında sorunlarla boğuşmadan oyun oynayabilirsin. GE40 al diyeceğim eğer tekrar MSI düşünürsen.

Recep abi msi deyince ailede sular seller duruyor artık. :D

- - - Güncellendi - - -

Fiyat aralığının ne kadar olduğunu bilmiyorum ama MSI ilk tercihinin olması yüksek performans istediğini gösterir marka olarak MONSTER markasının ürünlerine bakmanı tavsiye ederim.

Monsterlar da şimdi alıyorsun 6 ay sonra teslim ediyorlar, gibi bir durummu vardı ne. :D

- - - Güncellendi - - -

Nette gezinirken bu bilgisayarı buldum. http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-g-series-g46vw-bsi5n06-notebook-fiyati,49205.html bu nasıldır fikri olan var mı ? 14 inç miş :(

Bütçem= 2400tl

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne istediğine biraz da karar vermen lazım ama çok oyun oynayacak mısın ? Yoksa nadir oyun mu oynarsın ? Bu sorulara göre tercihini yap.

NOT : Başta dikkat etmemiştim çözünürlüğüne. Asus G46'nın çözünürlüğü sıkıntılı biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne istediğine biraz da karar vermen lazım ama çok oyun oynayacak mısın ? Yoksa nadir oyun mu oynarsın ? Bu sorulara göre tercihini yap.

NOT : Başta dikkat etmemiştim çözünürlüğüne. Asus G46'nın çözünürlüğü sıkıntılı biraz.

Bende yeni gördüm o PC'yi kafadan sildim. Ya abim mimarlıkta okuyacak ben de oyun oynayacam ne almam gerekir ki ? :confused: 14 inç mimarlık için küçük olmasın ?

14.inç'i ben de bilemedim şimdi mimarlık için nasıl olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı