Msi ge60 notebook performansı

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
Zaten bunları söylemekle içimi rahatlattın kardeşim saol.
Fakat Neden Crysis 3'ü full ayarlarda oynatmıyor?

Önemli değil görevimiz :), bilemiyorum.Hocam yorum yapmış 26 fps full ayarlarda,yani 1920x1080 full ultra 16x köşe yumuşatma very high texture resolution .Hareket etmiyorken verebilir fakat ağır bir çatışma ve bol su efekti bulunan bi haritada kasıcağından adım dimi eminim. Ayrıca benim düşüncemi sorarsanız 26fps bence yeterli değil dönüşlerde sorun çıkarabilir akıcı olmaz kısacası minimum 30 fps :)

- - - Güncellendi - - -

Bu arada tercih ederseniz http://www.vatanbilgisayar.com/Note...lir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377 bu laptop ge60'tan daha iyidir :) işlemci,Ram v.b özellikleri eş değerdir.Lenovo'da ekstra olarak GT650m SLI ekran kartı mevcuttur,yani DVD okuyucu yerine 2.ekran kartı vardır. Slı = Çift ekran kart. Buda GE60'ta bulunan GTX660m Ekran kartının 2 katıdır :) ayrıca hızlı açılıp kapansın diye 16gb mSATA mevcuttur 1TB HDD'nin yanında.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı