MSI GE60 Wi-Fi sorunu

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 9B
Hocam ben bilgisayarı iade etmiştim. :D N56vz kullanıyorum. 1-2 aya abime vercez banada haswelli ge60 alacaklar. :D Ben denememe rağmen çözemedim ama iade edince ethernetle kullanmadığıma pişman oldum o derece yani . Çözmeye çalış hocam problemi sakın servise felan gönderme.

Aynı problemi bende yaşıyorum. Aynı noktadan bazen internete bağlanıyor bazen bağlanmıyor. Wireless sürümünün güncel olduğunu gördüm. Acaba problem hangi sebebten olabilir ? Açık bir dille yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam ben o problemden çok çektim. Bios ve Firmware güncellemelerini yaptım. Ya da yaptığımı sanıyorum. Bu problem yüzünden vatan servisine de yolladık. İade geldi gene aynı sorun. Sonra işte ekran kartı statik elektriği boşaltamama mavi ekranını aldım. Tam iade ettik. :D Bu yüzden nasıl çözdüğümü bilmiyorum. :D

Silip tekrar kurmama rağmen bazen kablosuz bağlantıda wireless simgesiz kırmızı çarpı işaretine dönüp tekrar eski halini alıyor. Recep Bey ürün modeli ve kodunu sormuştunuz ancak hala bi cevap alamadım.

Genelde sarı ünlem işareti var ise sorun modemle alakalı oluyor ama eğer kırmızı çarpı işareti var ise yönetici olarak sorun gider yaparsan sorunun düzelebilir. Benim de başıma defalarca kez gelmişti sorunu böyle çözmüştüm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı