MSI GE62 GTX960M overclock

Overclock yapabilirsin, ama en son sürücüyü yükle ve sürücünün içinden overclock yap.

MSİ afterburner ile sadece "Memory Clock" artıyor yani nvidia karta oveclok yapamıyorsunuz, fakat ben "Nvidi Inspector" ile rahatça yaptım bir sıkıntı yok şuan.
GTX850M kullanıyorum OC' u hep MSI afterburner ile yaptım ve driverda OC yok? Ayrıca iyi bakarsanız MSI afterburnerda laptoplarda GPU clock ve memory clock kısımlarından OC yapılıyor.

GTX850M kullanıyorum OC' u hep MSI afterburner ile yaptım ve driverda OC yok? Ayrıca iyi bakarsanız MSI afterburnerda laptoplarda GPU clock ve memory clock kısımlarından OC yapılıyor.
Ben sana driverdan OC mi yapılıyor yazmışım iyi oku, ben her driver güncelleştirmende veya yeniden kurmanda OC'nin gitceğini yazmışım.

Son cikan suruculer sorunlu oldugu icin (Ben ve bir arkadasimda sorun olustu) 361.43 surucusune donus yaptim, madem oyle sorun giderilene kadar O.C. yapmayalim :) Bu arada MSI Afterburner ile hem Memory clock hem de Core clock artirilabiliyor, bir karisiklik oldu ama sorun halledilmis gibi :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı