MSI GE70 2OE Battlefield 3 Sıcaklık Değerleri

Şuan adamın oynadığında LOW-ULTRA arasında fark yok. BF3 STOCK ULTRA Seçeneğini Ultra yapan şeyler zaten 3 tane:

AMBIENT OCCLUSION
MOTION BLUR
ANTI-ALIASING DEFERRED

Bunları açmadıktan sonra diğer ultraların anlamı yok.
Yani adam şuan ultrada oynamıyor.

Şimdi beni aşağıladın gibi geldi :D Ultra ile low arasında nasıl fark yokmuş anlayamadım ben. Tamam bahsettiğin özellikleri açmadan tam Ultra olmuyor da bu şekilde yorum yapman saçma olmuş. Ben böyle oynamayı tercih ediyorum gayet de güzel grafikler elde ediyorum. Ultra ile low arasında fark yok diyorsun da oradaki ayarlar Ultrada iken senin bahsettiklerini açamıyorum bile. Fakat Highda iken açabiliyorum. Şimdi nasıl oluyor da oradaki ayarlarda Ultra ile Low arasında bir fark olmuyor ?

Anti Aliasing ve Ambient Occlusion önemli olan ayarlar ancak onları açınca da olan oluyor. Hadi çözünürlüğü düşüreyim ayarları tam açayım diyorsun, bu sefer çözünürlükten dolayı oyundan tat alamıyorsun. Tüm ayarları açmak için daha iyi bir ekran kartına sahip olmak gerek. Arkadaş zaten Motion Blur seçeneğini aktif etmiş. Bu ayarlarda 50 FPS civarı aldığını söylemişsin. Bence HDAO yapıp hafif AA verirsen daha keyifli olur. 30-40 FPS arası da akıcı olur zaten oyun.

Anti Aliasing ve Ambient Occlusion önemli olan ayarlar ancak onları açınca da olan oluyor. Hadi çözünürlüğü düşüreyim ayarları tam açayım diyorsun, bu sefer çözünürlükten dolayı oyundan tat alamıyorsun. Tüm ayarları açmak için daha iyi bir ekran kartına sahip olmak gerek. Arkadaş zaten Motion Blur seçeneğini aktif etmiş. Bu ayarlarda 50 FPS civarı aldığını söylemişsin. Bence HDAO yapıp hafif AA verirsen daha keyifli olur. 30-40 FPS arası da akıcı olur zaten oyun.

Sadece Ambienti aç. AA sorunlu biraz. Abartı yükleniyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı