MSI ge70 2oe Battlefield 3 Fps Düşmeleri

Çok basit olacak belki ama güc ayarlarini dengeli seçip, dengeli modun gelişmiş ayarlarından herşeyi performansa göre ayarlamayi dener misin? Pilde de, prizde de.

Yapacak birşey yok. Sana TW'de girdiğimde söylediğimi unuttun heralde. Oyun ve Ekran kartı sürücülerinin yeni gelecek sürümlerini bekle demiştim. Sorun sürücülerden kaynaklı. Sıcaklıklar orta haldeydi boşta iken oyunda iken kontrol etmemiştik onu kontrol et aida64 ile.
Daha dün yeni intel sürücüsü çıktı, o da işe yaramadı. Aynı modeli kullananlarda böyle bir problem yok. Sorun speedstep ayarı ile gibi geliyor.
Çok basit olacak belki ama güc ayarlarini dengeli seçip, dengeli modun gelişmiş ayarlarından herşeyi performansa göre ayarlamayi dener misin? Pilde de, prizde de.
Denedim bu da işe yaramadı.

Bataryayı %100 şarj ettim, Intel SpeedStep ayarı açık olmasına rağmen bilgisayar 3.2 Ghzde çalışıyor. Oyunda şu an bi problem yok ama çözüldü diyemem. Bir kaç saat oynamam lazım. Bir de hem batarya takılı hem prize takılı oynamam çok mu zararlı ?

Düzenleme: Evet sorun düzeldi fakat hem batarya hem fişe takılı kullanırsam. Bataryayı çıkardığım zaman sorun yine başlıyor. Çok komik :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı