MSI GE70 2OE - Yosemite Dual ve HP DV6-1115et - ML2

sectoner

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Elimde 2 adet Laptop'ım var. Bunlardan bir tanesi üzerinde OS X işletim sistemi kullanmak istiyorum. Bu nedenle HP bilgisayarıma Mountain Lion 2 kurmaya karar verdim. Tüm hazırlıkları gerçekleştirdim ancak, MSI bilgisayarımda kurduğum virtual machine ' üzerinde iAtkos ile OSX kurarken boot ekranında takıldım. Apple logosunu bir türlü geçemedim. HP de sanal makinayı kurmak istediğimde ise RAM yetersizliğinden dolayı kurulumu gerçekleştiremedim ve sonuç olarak Bootable bir USB oluşturamadım. HP bilgisayarıma temiz kurulum ile ML2 kurmak istiyorum ancak kafamda soru işaretleri oluştu. İki bilgisayarın da özelliklerini yazıyorum. Aklımda ya HP'ye ML2 kurmak var, ya da MSI GE70 Dual Windows 8/Yosemite yapmak istiyorum. Ancak bununla ilgili de GE70 Killer Network Wifi Adapter'ının çalışmadığını veya ekran GTX 765 Ekran kartı çalışmadığı için BIOS'dan kapatmak gerektiği bilgilerine ulaştım. BIOStan kapatıldığında da Windows'ta da çalışmıyor doğal olarak geçişlerde sürekli bu ayarı yapmak gerekli.

Sizce MSI'a dual Windows8.1/Yosemite mı kurmalıyım, yoksa HP'ye temiz bir kurulumla ML2 kurmam daha mı sağlıklı olur.

HP DV6 1115 ET
Mikroişlemci
2,53 GHz Intel Core 2 Duo İşlemcisi P8700 Düzey 2 önbellek 3 MB
Memory (Bellek)
4096 MB (2 x 2048 MB)
Video Grafikleri
ATI Mobility Radeon HD 4650
Görüntü Belleği
En fazla 2303 MB
Sabit Sürücü
500 GB SATA (5400 rpm)
Ağ Kartı
Tümleşik 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
Kablosuz Bağlanabilirlik
Intel 802.11a/g/n
Bluetooth
Ses
3B Sound Blaster Pro uyumlu ses - 16 bit tümleşik
Audio Playback SRS Premium Sound

MSI GE70 20E
İşlemci :Intel® Core™ i7 Processor 4700MQ
Bellek : DDR3L up to 1600MHz, 2 slots, Max. 16GB
Grafik : Nvidia GeForce GTX 765M 2GB GDDR5 - HD4600 Graphics

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı