Msi GE70 2PE Apache Pro İncelemesi

O 2pe sahibi olduğunu söyleyen arkadaşın ürününde sıkıntı var. Göndermeli garantiye sorunlu diye ücretsiz ilgileniyorlar. O nedir, 98 derece? ben daha ağırında denedim 91 göremedim tabi max. diyorum ortalama değil.
Ayrıca oradaki ''i7 logosunun yanında klavyenin sağ alt tarafı(yani olması gereken yerde mi?)'' o biraz saçma geldi. Beimki sol altta olmaması gereken yer mi? Gerçi pek merak etmiyorum
Bu arada Benimki de ge70 2PE ama içinde super raid yok 128gb lik tek SSD var. Model farkları var küçük küçük değişiyor içindekiler. Farklılıkların sebebi üretildiği ülke olabilir. Üretimdeki sıtandart sapma oranının denk gelmesi olabilir +-10 gram derler ya gıda ürünlerinde 2 ay sonra değişen tasarımcı ya da endüstri mühehdisinin kararı olabilir... Ama yok orijinallil le falan ilgisi olduğunu sanmıyorum. Fakat ikinci linkteki o arkadaşın laptopu problemli cidden...
Bu arada eklemediğim bir bilgi. Sıcak ortamda oyun oynarken laptopun adaptörü ciddi ısınıyor. Serin bir yerde duruyorsa ısınma olmuyor.

Son düzenleme:

Sorularıma usanmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkürler İnşallah bende ağustos ayında alacağım aynı modeli.

ben biraz tasarım meraklısıyım özelliklerinden ziyade dıs tasarımını çekermisin ?

laptop öncellikle hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan, laptop'tan memnunmusun şuana kadar herhangi bir sıkıntı veya sorun yaşadın mı ne zamandır alamyı düşünüyorum bende içim gidiyor ama bir türlü alamadım hala

Stoklar bitti zaten ama sanalmarketim ağustosun ikinci haftası tekrar getirecekmiş.

Teşekkür ederim. Tek sorun adaptör sıcak(Oyun oynarken sadece). Ben de serin kalmasını sağlıyorum sıcaklığı hemen düşüyor. Bir de kasası çok güzel fakat parmak izi kalabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…