Msi Ge70 Fiyatını Hak Eder Mi ?

Açıkçası laptop sabit kullanıcam 17.3 ekran benim için daha iyi olur düşüncesindeyim.Ha neden masaüstü almıyorsun dersen laptop daha mantıklı geliyor bana 4 sene yeter herhalde tekrar yenileme yapacağım 4 sene sonra.Windows 8'e gelirsek aero'dan ayrılamıyorum bi türlü windows 8 güzel ama odun gibi bi tasarımı var hız olsun teknoloji olsun ama görsellik benim için değişilmez :)

Odun gibi mi ? Tasarım konusunda en iyi Windows sürümü. Windows 8'i kullanmadan çamur atmayın. Bir zahmet oku ; Neden Windows 8? - Bloglar - Technopat Forum

Güzellik görecelidir. Kimine Windows 7 kimine Windows 8 güzel gelir. Kendi görüşümü söyleyeyim. Eğer tam performans almak istiyorsan bilgisayarından Windows 8 kullan. 7 aydır Windows 8 kullanıyorum. İlk kurulduğu gibi devam ediyor. Bu kadar stabil şekilde çalışan ilk işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı