MSI GE73VR Format Sonrası Çoğu Özelliklerinin Çalışmaması

EnesCan25

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba MSI GE73VR 7RE gaming laptopum var. Orijinal Windows'a sıfırlama yaptım sürücüler mürücüler her şeyi sıfırladım, sıfırladıktan sonra sağ click yapamıyorum bir şey indiremiyorum Windows'a basınca çalışmıyor. Arama çubuğu çalışmıyor, pile basıyorum çalışmıyor, Google Chrome yok, Edge yok Opera indirdim Microsoft Store'dan lütfen başlangıç seviyesi birine göre yardımcı olun teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bildiğin ayarlardan sıfırlama yaptım iso miso indirmedim vatandan aldim aldigim windowstan sifirlamayi sectim yaptim

Sıfırlama yapıldığında bu tarz sorunlar çıkabiliyor. Temiz 1803 iso indirip yükleyin, düzelecektir.
Hocam temiz link verirmisiniz pek anlamam bide az birsey kurulumu nasil yapicam anlatsaniz son olarak benim msi ge73vr 7re ile uyumlumu kusura bakmayin pek anlamiyorum

Bence sıfırlama yaparak hata yapmışsınız. Temiz bir kurulum çok daha iyi olacaktır ayrıca ürün anahtarı için fazla endişeye kapılmaya gerek yok pahalı bir şey değil.

Bence sıfırlama yaparak hata yapmışsınız. Temiz bir kurulum çok daha iyi olacaktır ayrıca ürün anahtarı için fazla endişeye kapılmaya gerek yok pahalı bir şey değil.
Hazir orjinal windowsum varken bida niye anahtarla uğraşimki?Bide lütfen iso yaparsam orjinal windows gidermi
Sıfırlama yapıldığında bu tarz sorunlar çıkabiliyor. Temiz 1803 iso indirip yükleyin, düzelecektir.
Abim sen 2 dakikanı ayırda yardım et lütfen yapamadım.Şimdi yapmam gerekenleri sırasıyla yazarmısın sıra sıra gidelim lütfen

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı