MSI GE75 Raider 10SFS-293XTR teşhir alınır mı?

urtdışında olabilir
Hayır TR'den alınmış, Türkçe klavyeli. 293XTR'deki TR o anlama geliyor. Ayrıca Windows 10 yüklü, orjinalinde freedos. Alet ya ikinci el yada bilemiyorum.
Aleti kullanıyorum, Thunderbolt girişi yok bilginize. Bunun dışında iyi bir cihaz. Eğer tüm testlerde başarılı ve kozmetiğinde sıkıntı yoksa olabilir.
Ama önce nasıl teşhir ürünü olduğunu sorun.

Bütçeniz kısıtlı değilse Monster almayın. Değerler normal duruyor. Kozmetikte içinize sindiyse alınabilir.
Bir dahaki gidişimde Hardisk ve SSD yi kontrol edip eğer iyiyse almayı düşünüyorum . Kontrol etmem gereken herhangi farklı bir şey var mı acaba ?
Hayır TR'den alınmış, Türkçe klavyeli. 293XTR'deki TR o anlama geliyor. Ayrıca Windows 10 yüklü, orjinalinde freedos. Alet ya ikinci el yada bilemiyorum.
Aleti kullanıyorum, Thunderbolt girişi yok bilginize. Bunun dışında iyi bir cihaz. Eğer tüm testlerde başarılı ve kozmetiğinde sıkıntı yoksa olabilir.
Kısa bir süre Teşhirde kalmış olma olasılığı yok mu ?
İkince el olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Adam teşhirde kalıp geldiğini söylüyor çünkü
Cihazın aynısından sizde varsa bu değerleri normal mi acaba yardımcı olur musunuz ?

Bir dahaki gidişimde Hardisk ve SSD yi kontrol edip eğer iyiyse almayı düşünüyorum . Kontrol etmem gereken herhangi farklı bir şey var mı acaba ?

Kısa bir süre Teşhirde kalmış olma olasılığı yok mu ?
İkince el olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Adam teşhirde kalıp geldiğini söylüyor çünkü
Dediğim gibi sormanız gerek. Sorularla biraz sıkıştırın.
Bu arada alet 2021 model değil, 2020 başı veya 2019 sonu olması lazım.

@mami5353 Zaten işlemci ve ekran kartına bakmışsınız, SSD ve SSHD kontrol etmekte iyi olur. Onun dışında ekranını falan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca adınıza faturalı mı olacak ?

@mami5353 Zaten işlemci ve ekran kartına bakmışsınız, SSD ve SSHD kontrol etmekte iyi olur. Onun dışında ekranını falan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca adınıza faturalı mı olacak?

Evet adıma faturalı olacak. Ölü piksel testi yaptım ekranı iyice inceledim bir sıkıntı yok. Şarjı sanki biraz hızlı gidiyordu kullandığım vakit bilmiyorum normal mi?

Dediğim gibi sormanız gerek. Sorularla biraz sıkıştırın.
Bu arada alet 2021 model değil, 2020 başı veya 2019 sonu olması lazım.

Anladım. Bir şey soracaktım %100 şarj ne kadar süre gidiyor ve batarya sağlığı kaç acaba şu an

@mami5353 Bence bataryası üzmez, zaten 2 yıldan fazla dayanan oyuncu bilgisayarı görmedim batarya konusunda( en azından benimkiler öyleydi ). Adınıza faturalı, garanti sorunu olmayacak ve modeli beğendiyseniz alınır.

Geri
Yukarı