MSI GE75 Raider 10SFS-293XTR teşhir alınır mı?

17.günde Backlight'ın patlaması ve el feneriyle kullanmak zorunda kalmak bile başlı başına bir sebep, misal 1 sene oldu F8 tuşunun yeşil ışığı çalışmıyor iptal, bir sürü bir takım şey, teşhir malı olmasa da maksimum çıkartacağı 3 saat bu laptopun ötesi yok ve 17.3 takıntısı çok anlamsız, bunu alıp kullandığımda anladım.

15.6 veya 16 inç Lenovo'lara yönelirdim, aklıma gelmişken daha açılışta 95 derecelerde takılıyor CPU, aman aman ustam neresini tutsam elimde kalır eğer tek tek merak ediyorsanız geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz dediğim gibi.
Hocam bu tamamen sizin şansızlığınız. Alalı 1 seneyi geçiyor ve bana hiçbir sorun çıkartmadı cihaz, pilinin az biraz hızlı aşınması dışında.
Temizledikten sonra mı 95 derecede çalışıyor?
Blacklight patlaması dediğiniz şey nedir?

Hocam bu tamamen sizin şansızlığınız. Alalı 1 seneyi geçiyor ve bana hiçbir sorun çıkartmadı cihaz, pilinin az biraz hızlı aşınması dışında.
Temizledikten sonra mı 95 derecede çalışıyor?
Blacklight patlaması dediğiniz şey nedir?

21k gibi bir ödeme yaptığım üründe şans faktörünün bu denli baskın olması ürünün tırtlığını kanıtlar benim gözümde. İlk geldiğinde de 95 dereceydi şu anda da öyle, ThrottleStop kullanarak çözüyorum ama bu aldığım son MSI makineydi. Kişisel tecrübelerim bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı