MSI GE75 Raider 10SFS-293XTR teşhir alınır mı?

Benimki %80 sağlıkta, kullanıma bağlı olarak 3 saati anca çıkartıyor.
Sıcaklık değerleri ortalama, ne az ne fazla.
Masaüstü alternatifi bir cihaz, tüketimi çok ve mobilitesi düşük. Önce onu bilin.
17.3 olduğu için çanta bulmakta zorlanıyorum.
Thunderbolt girişi olmadığı için powerbank alamıyorum.
Ekran kartı yeri geldiğinde masaüstü versiyonunu yakalayabiliyor.
İşlemci çok güç tüketiyor, ısınıyor. Canavar gibi bir şey.
Laptop piyasasına son zamanlarda pek bakamadım, yani daha iyisi var mı bilmiyorum.
@Alpagu87 Neden önermiyorsunuz?

Hocam tamamen sana denk gelen teknisyene bağlı. İki defa gönderdim, ikincisinde memnun kaldım.
Faturası senin üzerine olacaksa hiçbir sıkıntı olmaz hemen yollayabilirsin. Tabi garantisi devam ediyorsa.

Ben almazdım. RTX 3060 Max-p ler bayağı yakın hatta bazen geçiyor bundaki kartı.

Bunu alırdım daha iyi işlemci ve QHD ekran da kar olurdu. Ya da Monster Tulpar 25.1 'i beklerdim çünkü MSI GP76.

Hem teşhir hem 1 nesil önceki bilgisayar sonuçta.

@therevengeofkoala Hocam 17.3 olsa zaten bunu alıcam ben bana bunun 17.3 olanı lazım varsa önerebilir misin ?
Zaten bu fiyatlarda 17.3 2070 3060 2070s bulamadığım için Teşhire yöneldim
Bu attığım 16 inç hocam oranı da 16:10 diye hatırlıyorum oldukça memnun kullananlar.

17.3 için Monster Tulpar 25.1 var.

Benimki %80 sağlıkta, kullanıma bağlı olarak 3 saati anca çıkartıyor.
Sıcaklık değerleri ortalama, ne az ne fazla.
Masaüstü alternatifi bir cihaz, tüketimi çok ve mobilitesi düşük. Önce onu bilin.
17.3 olduğu için çanta bulmakta zorlanıyorum.
Thunderbolt girişi olmadığı için powerbank alamıyorum.
Ekran kartı yeri geldiğinde masaüstü versiyonunu yakalayabiliyor.
İşlemci çok güç tüketiyor, ısınıyor. Canavar gibi bir şey.
Laptop piyasasına son zamanlarda pek bakamadım, yani daha iyisi var mı bilmiyorum.
@Alpagu87 neden önermiyorsunuz?

17.günde Backlight'ın patlaması ve el feneriyle kullanmak zorunda kalmak bile başlı başına bir sebep, misal 1 sene oldu F8 tuşunun yeşil ışığı çalışmıyor iptal, bir sürü bir takım şey, teşhir malı olmasa da maksimum çıkartacağı 3 saat bu laptopun ötesi yok ve 17.3 takıntısı çok anlamsız, bunu alıp kullandığımda anladım.

15.6 veya 16 inç Lenovo'lara yönelirdim, aklıma gelmişken daha açılışta 95 derecelerde takılıyor CPU, aman aman ustam neresini tutsam elimde kalır eğer tek tek merak ediyorsanız geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı