MSI GE75 Raider 9SF Yılbaşına kadar indirime girer mi?

Yigittekneci

Centipat
Hepsiburada'dan bir laptop almak istiyorum ve kafamda bir model belirledim. MSI GE75 Raider 9SF 405XTR modelini almak istiyorum. Hepsiburada'da en düşük 12.900 TL'ye düşmüş ve az önce biten indirimde 15.700TL civarındaydı acaba 2020'ye kadar yani yılbaşına doğru herhangi bir indirim tekrardan gerçekleştirirler mi sizce MSI laptoplar için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kimse net bir şey söyleyemez. Bütçeniz yetiyorsa şimdiden alın derim. Bakarsınız indirime girmeyi bırak, fiyatı tekrar yükselir. Paranızla kalırsınız ortada.

Ya da beklersiniz, bu model olmasa da başka bir marka/modelin indirime girmiş bir ürününü alırsınız. Seçim sizin.

Hepsiburada'dan bir laptop almak istiyorum ve kafamda bir model belirledim. MSI GE75 Raider 9SF 405XTR modelini almak istiyorum. Hepsiburada'da en düşük 12.900 TL'ye düşmüş ve az önce biten indirimde 15.700TL civarındaydı acaba 2020'ye kadar yani yılbaşına doğru herhangi bir indirim tekrardan gerçekleştirirler mi sizce MSI laptoplar için?
Neredeyse ayda bir kdv indirimi oluyor 2-3 ayda bir msi ürünlerine veya bilgisayar ürünlerine sepette %20 indirim oluyo en avantajlısıda bu zaten, indirimsiz almayın sakın en kötü kdv indirimi her ay oluyor dediğim gibi

Ben olsam beklerdim. 100-500 TL bir fiyat farkı olsa beklemeyebilirsiniz. Ancak 3.000 - 4.000 TL daha ucuza alma potansiyeliniz var, zaten 1 hafta falan kaldı yılbaşına. Üzerine zam ekleneceğini düşünmüyorum.

Aynen en son kdv indiriminde 15.700 tlydi ama bi aralar 12.900a kadar düşmüş inşallah tekrar düşer de hayirlisiyla alabilirim limitim 13bin çünkü yilbasi indirimleri geçen yil ne zaman olmuştu acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı