MSI GE75 Raider 9SF yüksek sıcaklık

15.6 alma sakın benim bu kaçıncı gaming laptop 15 inch de oyun oynanmaz kesinlikle 17.3 al eskiden olsa taşıması zulüm derdim şimdi 2 kg incecik seriler hiç bi farkı yok 15.6 dan taşıma olarak.
Ben 15.6 gaming laptop kullanıyorum hiçte sorun yaşamıyorum, kişisel olarak tavsiye edebilirsin ama kesinlikle alma etme demen yanlış. Sana küçük gelen herkese küçük gelecek diye bir kaide yok.

Ben 15.6 gaming laptop kullanıyorum hiçte sorun yaşamıyorum, kişisel olarak tavsiye edebilirsin ama kesinlikle alma etme demen yanlış. Sana küçük gelen herkese küçük gelecek diye bir kaide yok.
Zaten yazımın tamamı kişisel tavsiye "kesinlikle alma" kısmıda kişisel tavsiye ben 15.6 da 17.3 ' de kullandım ve 15.6 almamasını söyledim buda kişisel tavsiye isterse 13.3 inch satın alsın kullansın ben tavsiye veriyorum zamanında bilseydim ilk laptobumu 15.6 almazdım mesela. 17.3 inch ekranı 15.6 inch ekrana tercih eder coğu kullanıcı imkanı elverir ise. En iyisi bir teknoloji mağazasına gidip ekranların büyüklüklerine bakıp kıyaslayıp karar vermesi

Bana sormamışsın ama konu bana ait olduğu için bildirim geldi ben sorunu çözdüm. 92 leri gördüğüm yerlerde 73 lere indim suanlik bi sıkıntı yok ilerde kaliteli bir macun kullanacağım şuan harici programlarla ısıyı düşürmeyi başardım.
Merhaba, sizdeki gibi aynı sorun bende de var. Sorunu nasıl çözdüğünüzü kısaca anlatabilirseniz ben ve başka insanlar için faydalı olabilir. Teşekkür ederim.

Merhaba, sizdeki gibi aynı sorun bende de var. Sorunu nasıl çözdüğünüzü kısaca anlatabilirseniz ben ve başka insanlar için faydalı olabilir. Teşekkür ederim.
Burada konum var incele konuyu çözüm basit kavrayamazsan yaz yine yardımcı oluruz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı