MSI GE75 vs Tulpar T7 V19.5.1

ucnbyrt

Centipat
MSI MSI GE75 Raider 9SF-404XTR Intel Core i7 9750H 16GB 1TB + 256GB SSD RTX2070 Freedos 17.3" 210187531 | Trendyol bu bilgisayarda bayağı indirim var benim için eksisi kargoyla gelecek olması biraz korkutuyor ve işletim sistemi FreeDOS ve SSD 256.

Tulpar T7 V19.5.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook ikinci secenegim bu; bunda da SSD'yi 512 yapacağım RAM'i de duruma göre yükseltebilirim ve artısı gidip bayisinden alacağım.

Hangisini seçmem gerekiyor acil yardımcı olabilir misiniz nedeniyle birlikte?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Tulpar T7 V19.5 kullanıyorum. Size hemen msi ile karşılaştırmasını yazacağım.

Monster ekran kartı 79, işlemcisi 85 derecede çalışıyor. Msi 70-75, 75-80. Bu sebeple Msi daha stabil kullanılabiliyor. Msi ve Monster arasındaki fiyat farkının sebebi budur. Ben şahsen Monster seçtim. Isıya çok takmam diye ama ne yazıkki ısıya takmaya başladım. Şuanlık çok sorun değil 79 derece ekran kartı için ama ileride sıvı metal uygulamak istiyorum.

Bence bu fiyata bulduğunuz Msi ı kaçırmayın! Yoksa iki bilgisayarda aynı sadece Msi daha az ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı