MSI GL65 Leopard vs Monster Tulpar T7 V19.5.1

Bu söylediğin mümkün olmadığı gibi, net bir şekilde yanlış yönlendiriyorsun. MSI'ın kaliteli olduğunu düşünebilirsin, Monster'ın ısındığını da. Ama donanımsal farkları bu denli çürüterek konuşman yanlış oluyor.

Karar tamamen sana bağlı. 2070 her türlü 2060'tan üstün olacaktır. %10-15 arası bir fark tahmin ediyorum ben. 9750 ile 10750 arasında da öyle devasa bir fark yok. 10875 olsaydı fark olurdu işte. Ben Monster'ı tercih ederdim. Ama kalite, marka, alıp hiç kafa yormadan kullanmak istiyorsan MSI al. Çünkü 2060 ısınmayacaktır da. Fakat o kadar fark MSI kalitesiyle elbette kapanmaz.
Bu moderatorun bana bi kasti falan mi var arkadasim ben anlamadim ? O monsterla otur 2 saat oyna bakalim ne rtx kaliyor ortada ne bisey. Firin gibi oluyor basliyor anlik donmalara. Bilgisayarlar elimde var karsilastirmayi rahat bir sekilde yapiyorum o yuzden , yanlis bir yonlendirme falan yok.

@Rhyten moderatörün kastı yok. Yanlış bilgilendirme yaptın, onu alıntıladığım için ben de uyarı aldım haklı olarak. Alt seviye kartın %20 daha güçlü olması mümkün değil.
O Monsterla saatlerce oynuyorum, performans düşmesi yok :) RTX de yerinde duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı