MSI GE76 Raider 11UG-260XTR vs MSI GE66 Raider 11UG-262TR

Bunu almayı düşünüyorum yarin sipariş vereceğim pişman olur muyum acaba HP garanti konusunda çok sikayet gördüm

Pişman olmasını hocam bence iyi bir model ve HP'nin servisi iyi diye biliyorum.

Buna da bakabilirsiniz hocam işlemcisi daha güçlü ve QHD GE66 gibi ekran kartı daha güçlü:

Bunu almayı düşünüyorum yarin sipariş vereceğim pişman olur muyum acaba HP garanti konusunda çok sikayet gördüm b

Pişman olmasını hocam bence iyi bir model ve HP'nin servisi iyi diye biliyorum.

Ertesi gün sipariş verecektim 1.500 TL arttırmış fiyatını uyuz oldum almadım Monster aldım

Bunu almayı düşünüyorum yarin sipariş vereceğim pişman olur muyum acaba HP garanti konusunda çok sikayet gördüm.

Hocam selamlar, Omen kullanıcıları ile konuştuğumda ısıdan ve servisten şikayetçiydiler. MSI markasını 6 senedir kullandığım için servis, soğutma, donanım kalitesine güvendiğim için tercih ettim. Ben de bahsettiğiniz modeli araştırdım ancak çok fazla bilgi edinemedim. Soğutması kaliteli, servisi iyi olmadığı sürece ne kadar ödediğinizin bir önemi kalmıyor bana göre. Şimdiden kolay gelsin, almışsanız hayırlı olsun diyorum. İyi forumlar...

Hocam selamlar, Omen kullanıcıları ile konuştuğumda ısıdan ve servisten şikayetçiydiler. MSI markasını 6 senedir kullandığım için servis, soğutma, donanım kalitesine güvendiğim için tercih ettim. Ben de bahsettiğiniz modeli araştırdım ancak çok fazla bilgi edinemedim. Soğutması kaliteli, servisi iyi olmadığı sürece ne kadar ödediğinizin bir önemi kalmıyor bana göre. Şimdiden kolay gelsin, almışsanız hayırlı olsun diyorum. İyi forumlar...
Yok ustan satıcıya sorduğum sorunun ertesi günü sipariş vereceğim gün 1500tl civarı fiyat arttırması üzerine T7 v21.8 aldım artı 1+1 2TB SSD ve 32 GB ram siparişi verdim ayriyetten toplam maliyet 33 bin geldiğinde komple değişip o şekilde kullanacağım

İkisini de seçmem, o paraya GS serisi alırdım. Zamanında GE75 yerine GS66 almadığım için pişmanım. Gerçi aralarında bayağı bir fiyat farkı vardı ama, yine de zorlayabilirdim.

GS alınabiliyorsa GE bakmayın.

Yok ustam satıcıya sorduğum sorunun ertesi günü sipariş vereceğim gün 1500TL civarı fiyat arttırması üzerine T7 v21.8 aldım artı 1+1 2TB SSD ve 32 GB RAM siparişi verdim ayrıyeten toplam maliyet 33 bin geldiğinde komple degisecegim ve o şekilde kullanacağım.

Yok ustam satıcıya sorduğum sorunun ertesi günü sipariş vereceğim gün 1500TL civarı fiyat arttırması üzerine T7 v21.8 aldım artı 1+1 2TB SSD ve 32 GB RAM siparişi verdim ayrıyeten toplam maliyet 33 bin geldiğinde komple degisecegim ve o şekilde kullanacağım.
Memnun musun? Ben de aynı modeli düşünüyorum.
İkisini de seçmem, o paraya GS serisi alırdım. Zamanında GE75 yerine GS66 almadığım için pişmanım. Gerçi aralarında bayağı bir fiyat farkı vardı ama, yine de zorlayabilirdim.

GS alınabiliyorsa GE bakmayın.
Neden GS? Neden GE değil?

Ne kadar oyuncu laptopu da olsa bunlar özünde laptop ve taşınabilir olması gerekiyor. Taşınabilirlik, pil kapasitesi, pili daha ekonomik kullanma, malzeme kalitesi, daha iyi Thunderbolt girişi, 3 fanlı soğutma ve çok ama çok daha yakışıklı olması sebebiyle GS serisi her zaman benim için 1 numara. GE'de güzel fakat GS daha laptop, GE masaüstü alternatifi gibi.

GE BMW, GS Mercedes gibi bir durum var yani. Sürekli tam performans/tam gaz kullanılmayacağı için konfor, yani Mercedes/GS ön plana çıkıyor.

Memnun musun? Ben de aynı modeli düşünüyorum.

Siparişi bugün verdim ve bugün kargoya verildi yarın gelir muhtemelen ama içinde ki harddisk ram vs degisecegim için Windows yüklemeyin diğer siparişlerimin gelmesini beklyecegim mecburen monster sitesinde özelleştirilmiş olarak alsam 36.500 oluyor boyle soğutucu mause da dahil aldim toplam 33 verdim
Aldığım SSD ve RAM

Son düzenleme:

Geri
Yukarı