MSI GeForce GTX 1660 Super nasıldır?

Sizce MSI GeForce GTX 1660 Super alayım mi? Alan varsa nasıl performansı ve memnun musunuz?

Ben de aldım şu an boş boş duruyor işlemci almam lazım sonra topluycam. Fakat yaptığım araştırmalara göre iyi bir kart 1080P oyunculukta çok iyi küçük ayarlamalarla 1660 Ti'ın ensesine geliyor. 4K veya 2K oyun manyağı değilsen iyi bir işlemci ve minimum 16 GB RAM ile her oyunu High ayarlarda oynatır en güçlü oyunlarda bile minimum 55 FPS veriyor.

Ben de aldım şu an boş boş duruyor işlemci almam lazım sonra topluycam. Fakat yaptığım araştırmalara göre iyi bir kart 1080P oyunculukta çok iyi küçük ayarlamalarla 1660 Ti'ın ensesine geliyor. 4K veya 2K oyun manyağı değilsen iyi bir işlemci ve minimum 16 GB RAM ile her oyunu High ayarlarda oynatır en güçlü oyunlarda bile minimum 55 FPS veriyor.

Gigabyte 1660 Super 3 fanlı modeli nasıl onla ilgili bir bilgin varmı acaba.
Gaming X'den mi bahsediyorsunuz?

Evet.

Gigabyte 1660 Super 3 fanlı modeli nasıl onla ilgili bir bilgin var mı acaba?

Benimki MSI Gaming X. Grafik işlemcisi aynı olduğu için (NVIDIA) FPS olarak çok bir fark olmaz Max 5-10 FPS fark olur. Fakat sıcaklık, ve kullanılan malzemeler arasında ne kadar fark olur onu bilemem. Ama sıcaklıkta fark olabilir çünkü MSI Gaming X modeli Twin Frozr iyi soğutuyor diye biliyorum hava akışı orta veya iyi bir kasayla 68 dereceyi geçmediğini gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı