Elektronik MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC 6GB 4.898,99 TL

Orada da ben ikinci ele yönelirim. Çok çok uygun fiyatlara güçlü kartlar alınabiliyor. Ben 13K ya 3090 aldım çok memnunum. Sıfır almaya kalksam 3070 zor alırdım.

3090 ile 3070 arasında dağlar kadar fark var, kesinlikle doğru seçimi yapmışsınız.

3070TI mağduru arkadaşım var. Çocuk 2K da Bazı oyunları ultra oynayamıyor Vram yüzünden.

Söyleyince ben kötü oluyorum. Benim kendime aldığım kart 12 GB, o bile az geliyor gözüme, kendi kendime düşünüyorum acaba az daha katıp RX 6800 almayarak hata mı ettim diye. Şimdilik 12 GB ucu ucuna yetiyor ama bakalım gelecek ne getirecek.

3090 ile 3070 arasında dağlar kadar fark var, kesinlikle doğru seçimi yapmışsınız.

Param Güvende ile almıştım. Testleri yaptım yorulmamış kart. Şirket kartıymış adam fotoğrafçı sadece Photoshop kullanmıştı. Tabii ağır oyunlarda sistem restart yapıyordu. Ama biliyordum ki PSU yetersizdi. 750W Full modüler Cooler Master Gold sertifikalı PSU yetmedi. Sonra kartı onayladım adama para geçti. Ek masraf çıktı MSI 1000W PSU aldım sonrasında tıkır tıkır her şey.

Param Güvende ile almıştım. Testleri yaptım yorulmamış kart. Şirket kartıymış adam fotoğrafçı sadece Photoshop kullanmıştı. Tabii ağır oyunlarda sistem restart yapıyordu. Ama biliyordum ki PSU yetersizdi. 750W Full modüler Cooler Master Gold sertifikalı PSU yetmedi. Sonra kartı onayladım adama para geçti. Ek masraf çıktı MSI 1000W PSU aldım sonrasında tıkır tıkır her şey.

İyi denk gelmişsiniz temiz satıcı bulmak çok zor şu mining sonrası dönemde, hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı