MSI GeForce RTX 3060 Ventus 3X Ekran Kartı alınır mı?

ASUS GeForce RTX 4060 DUAL-RTX4060-O8G 8 GB GDDR6 128bit OC HDMI 3xDP DLSS3'e bunu almayı düşündüm

Benim amacım alınca iyisinden almak bir daha uğraşmamak adına

Markalar artık aşırı iyileşti ekran kartı konusunda. 4000 serisinde Zotac'ın birkaç modeli dışında kötü veya ısınan ekran kartı yok.

Hocam para israfı sırf Asus diye almak. İçindeki çip aynı, sadece soğutma farklı ama attığımız modellerin de soğutması iyi.

Biz size dayanıksız, kalitesiz bir şeyi neden önerelim? Bize güvenmiyorsanız neden konu açıyorsunuz?
Yok be reis bilindik markalar tercih etmekten yanayım ekran kartım yanmıştı 2060 komple pc gitmişti ondan çekingenim yardım etmememişlerdi

Yok be reis bilindik markalar tercih etmekten yanayım ekran kartım yanmıştı 2060 komple PC gitmişti ondan çekingenim yardım etmememişlerdi.

Ekran kartı yandı diye bütün PC'nin gittiğini ilk defa duydum büyük ihtimalle güç kaynağınız ya da anakartınızdan kaynaklı bozulmuştur o.

Palit RTX4060 Dual gayet iyi bir kart malzeme kalitesi de iyi. İnceleme videosundan da göz atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu alın geçin direkt.
Işık önemli değilse bu 200 TL daha ucuz.

Geri
Yukarı