MSI 3060 Ventus 3X alınır mı?

@kino cevap verebilir diye düşünüyorum, ürünün malzeme kalitesi ya da soğutması hakkında yardımcı olabilir.

9850 tl civarına alacağım o kadar kötü mü dediğiniz kadar bazı sitelerde alınır diye forumlar görmüştüm
10.000 TL 3060 çok fazla.

amd bile isteye almak istemedim cs go map yüklerken falan sıkıntılar çıkarıyor o yüzden amd çok düşünmüyordum ama performans olarak daha iyiyse düşünebilirim

AMD bile isteye almak istemedim CS:GO map yüklerken falan sıkıntılar çıkarıyor o yüzden AMD çok düşünmüyordum ama performans olarak daha iyiyse düşünebilirim

Aradaki güç farkı çok fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eskisi gibi hatalar olmuyor hocam. 6700XT ile 3060 kıyaslamak bile saçmalık hatta.

9850 tl civarına alacağım o kadar kötü mü dediğiniz kadar bazı sitelerde alınır diye forumlar görmüştüm

2 fanlısını 4500 TL'ye aldığım kart, lütfen. Dümdüz 1080P kartına 10K para mı verilirmiş. Kazık yemek isteyen buyursun alsın lakin 2 sene sonra demeyin "zamanında bu kadar para verdik niye bu kadar ayar kısıyorum?" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı