MSI GF63 Thin 10CSR-658XTR aşırı ısınıyor

Hocam MSI'i siparis verdim. Geldiğinde bana Driver'lari nasıl kuracağım konusunda yardımcı olur musunuz?

Tabii ki olurum hocam. Bana nasil ulasacaksiniz?
Hocam MSI'i siparis verdim. Geldiğinde bana Driver'lari nasıl kuracağım konusunda yardımcı olur musunuz?

Sicaklik degerlerine tekrar baktim islemci 68 derece agir oyunlarda GPU 75 Max. Bence sicakliklari guzel hocam.

Tabii ki olurum hocam. Bana nasil ulasacaksiniz?

Sicaklik degerlerine tekrar baktim islemci 68 derece agir oyunlarda GPU 75 Max. Bence sicakliklari guzel hocam.
Hocam nasıl isterseniz ulaşabilirim burdan Instagram falan paylaşmak yasak mı onu da bilmiyorum. Forumdan mesaj atilsaydi çok iyiymiş :( teşekkürler bu arada

Thin modelleri tek fanlı olduğu için normal modellerine göre daha fazla ısınıyor. Elinizi rahatsız etmesi dışında bir sorun teşkil etmez.
Cooler Boost kullanıyor musunuz?
bazen açıyorum genelde advanced modunda kullanıyorum. cpu gpu değerleri beni rahatsız etmiyor rahatsız eden olay sıcaklık 70 dereceyse nerdeyse 70 dereceyide kasada ekranla f tuşlarının olduğu kısıma yansıtıyor. bilgisayara zarar vericek diye korkuyorum.
Daha onla konusamadim sicaklik degerleri cok iyi bilgisayar modelini yazin YouTube'ye temp test deyin guzel sonuclar aldigini gorceksiniz.
Gf63 thin modellerde temp testlerde güzel sonuçlar alıyolar fakat benim bilgisayarda videolardaki gibi güzel sonuç alamıyorum. gpu değerleri normal olsa bile kasada hissettirdiği aşırı fazla bana hatalı ürün gönderilme ihtimalinden korkuyorum.

bazen açıyorum genelde advanced modunda kullanıyorum. cpu gpu değerleri beni rahatsız etmiyor rahatsız eden olay sıcaklık 70 dereceyse nerdeyse 70 dereceyide kasada ekranla f tuşlarının olduğu kısıma yansıtıyor. bilgisayara zarar vericek diye korkuyorum.

Gf63 thin modellerde temp testlerde güzel sonuçlar alıyolar fakat benim bilgisayarda videolardaki gibi güzel sonuç alamıyorum. gpu değerleri normal olsa bile kasada hissettirdiği aşırı fazla bana hatalı ürün gönderilme ihtimalinden korkuyorum.
70 dereceler normal bir dizüstü için. Advanced yerine Auto'da kullanın oyun dışında. Oyun içinde ise Cooler Boost'u aktif edin.

Hocam o kısım biraz metalimsi olduğu için ısıyı o kadar çok iletmesi normal değil mi sizce ? Bence o sebeptendir telaş yapmanıza gerek yok
Umarım dediğiniz gibidir. Almadan önce GF63 Thin modellerinin neredeyse çoğunun incelemesini izledim ve okudum hepsi bilgisayarın ısınma sorunundan şikayetçi olmadı ve onlarda da benimki gibiyse mutlaka olurlardı ondan biraz telaş yaptım.

Umarım dediğiniz gibidir. Almadan önce GF63 Thin modellerinin neredeyse çoğunun incelemesini izledim ve okudum hepsi bilgisayarın ısınma sorunundan şikayetçi olmadı ve onlarda da benimki gibiyse mutlaka olurlardı ondan biraz telaş yaptım.

Ben de bu bilgisayari aldim, henüz windows kurmadım. Freedos ekranında 10 dakikada neredeyse el değmeyecek kadar ısınıyor. Dizde falan tutmak mümkün degil. Eger boyle devam edecekse direkt iade edeceğim. Siziz isi sorununuz devam ediyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı