MSI GF63 Thin 10SC-008xtr için SSD önerisi

True Gaming

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben MSI GF63 Thin 10SC-008xtr Model'e sahip olan bir laptop kullanıyorum. Ben SSD yükseltmesi yapıp kapasitemi 1TB yapmak istiyorum ama bu tür donanım işlerinden hiç anlamıyorum. Hangi SSD modelini almalıyım linkini atabilir misiniz? NVMe SSD istiyorum zaten şu anda da 256 GB'lık NVMe SSD takılı halde laptopumda.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-16_163149993.png
    resim_2024-05-16_163149993.png
    70,4 KB · Görüntüleme: 17
Şu an takılı olanı sökücek misiniz yoksa başka bir M.2 slotunuz var mı?
söküceğim ve yeni aldığım ssdyi takacağım link atabilir misiniz eğer varsa herşey uysun sorun çıkarmasın 1tb olsun yeter

Şu an takılı olanı sökücek misiniz yoksa başka bir M.2 slotunuz var mı?
birde acaba gen illa 3.0 mı olmalı 3x4 olmaz mı hiç anlamıyorum da bu işlerden

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-05-17 at 16.51.14.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-17 at 16.51.14.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 7
Söküceğim ve yeni aldığım SSD'yi takacağım link atabilir misiniz eğer varsa her şey uysun sorun çıkarmasın 1TB olsun yeter.

Bir de acaba gen illa 3.0 mı olmalı 3x4 olmaz mı hiç anlamıyorum da bu işlerden.

Hocam gen 3 destekliyor gen 4 taksanızda anakartın desteklediği hızı alırsınız.

Hocam gen 3 destekliyor gen 4 taksanızda anakartın desteklediği hızı alırsınız.

Yani Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri bu ssd benim laptoba uyar mı sorun yaşatır mı siz ce nasıl ssd. Bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu benim laptop eğer attığım libkteki ssd olursa çok daha iyi olur

bu arada bu da msi center analizi

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-18_135946700.png
    resim_2024-05-18_135946700.png
    22 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Yani Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri bu SSD benim laptopa uyar mı sorun yaşatır mı siz CE nasıl SSD. Bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu benim laptop eğer attığım libkteki SSD olursa çok daha iyi olur.

Bu arada bu da MSI Center analizi.

Bu SSD uyar sorun olmaz. Ben attığım SSD de DRAM var diye önermiştim ama günlük kullanımda hissettirmez istediğini alabilirsin.

Hayır hocam her şeyi açar DRAM sadece çok fazla veri aktarımında hızın düşmesini engelliyor oyun oynarken pek bir önemi yok.
çok teşekkür ederim son olarak sorum olacak bu attığım ssdlere çok yakın zamanda zam gelir mi tahmini ne zmn ve kadar gelir bilgin var mı acaba ssdlerin piyasası ile alakalı

Yeni konular

Geri
Yukarı