MSI GF63 Thin nasıl?

Bütçe
17500
Alınmaz MSI GF63 Thin alınmaz ısınma sorunu var sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

Alınmaz MSI GF63 Thin alınmaz ısınma sorunu var sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

GittiGidiyor'dan teşhir ürün gelmişti bir sefer bunda olmaz değil mi böyle bir şey?

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. 3-4 sene AAA oyunları yüksek ve Ultra ayarlarda oynatsın gibi bir hedefiniz varsa buna yönelik bir bilgisayar olmadığını söyleyebilirim. Ben DotA2 ve WoW oynayan biri olarak ihtiyaçlarımı fazlası ile gördü. Yarı-metal kasa (bu diğer bilgisayarlara göre kaliteli hissettiriyor), hafif ve ince oluşuyla (1, 8kg) diğer markalara göre bence avantajlı olduğu konular. Sarjı da web browsing ve Office işleri video oynatma gibi karışık kullanımlarda 4-4 buçuk saat civarı gidiyor. Cooler Master kullanırsanız tek fan olmasına karşın işlemci ve ekran kartı 80 derecenin üzerine hiç çıkmıyor ( en azından benim oynadığım oyunlarda) beklentilere göre güzel bir bilgisayar diyebilirim. 2.5 kglık Monster benim yaşam tarzıma uygun olmadığı için ben satın almadım. Ancak tabii ki ikisi de RTX3050 olsa da MSI DA 40wattlık bir ekran kartı var. Aslında buna RTX3050 demek bile bir reklam oyunu. Yine de DLSRR'dan faydalanılabildiği için son çıkan AAA oyunlarda 50-60 FPS gibi değerler verebiliyor (medium veya high grafik ayarlarında).

Yeni konular

Geri
Yukarı