MSI GF63 Thin vs Monster Abra A5 V15.7.1

• Konuyu başlatan Uday
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
Herkes MSI önermiş ama o model tek fanlı ve ısınma sorunu var Monster içinse o fiyata Monster almanı tavsiye etmem yani eğer az oyun oynayacaksan MSI çok oynayacaksan Monster.

MSI'ın fiyatı ne kadar acaba ? Ürün sayfası açılmıyor nedense.
9000 tl
Ben MSI tercih ederim.
Neden acaba.
Herkes MSI önermiş ama o model tek fanlı ve ısınma sorunu var Monster içinse o fiyata Monster almanı tavsiye etmem yani eğer az oyun oynayacaksan MSI çok oynayacaksan Monster.
Bende öyle düşünüyorum ama monster ın kalitesinden şüpheliyim
Sebebi neydi öğrenmek istediğim için

9000 tl

Neden acaba.

Bende öyle düşünüyorum ama monster ın kalitesinden şüpheliyim

Sebebi neydi öğrenmek istediğim için
Monster adlı markanın bir modelini eskiden kullanmıştım çekmediğim çile kalmadı. MSİ'in bu modelini bilemem ama marka olarak daha iyidir. Bence Monster'dan uzak durun.

Bende öyle düşünüyorum ama Monster'ın kalitesinden şüpheliyim.

Şu an attığın Monster'ın aynı kasasına sahip olan farklı bir modelini kullanıyorum memnunum bence eski kasaları kalitesizdi ama yeniler oldukça iyi.

İstersen MSI al ama ben çok fazla ısınma sorunu okudum sonuçta 1 fanı var.

MSI 60Hz eğer Valorant, CS:GO vb. rekabetçi çok oynuyorsan 120Hz almalısın.

Şu an attığın Monster'ın aynı kasasına sahip olan farklı bir modelini kullanıyorum memnunum bence eski kasaları kalitesizdi ama yeniler oldukça iyi.

Yanlışınız var, MSI 144 HZ.

Msi 144 hz ama
Monster adlı markanın bir modelini eskiden kullanmıştım çekmediğim çile kalmadı. MSİ'in bu modelini bilemem ama marka olarak daha iyidir. Bence Monster'dan uzak durun.
Ne gibi sıkıntılar oluştu

Yeni konular

Geri
Yukarı