MSI GF63 vs Monster Abra A5 V15.1.1

GoktugY

Centipat
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki Monster bilgisayarı almayı düşünüyordum ama bu MSI da indirime girdi şimdi. Depolama düşük ve tek fan varmış, sorun olur mu bilemedim. Yoksa direk MSI diye düşünüyorum. Bir de RGB klavyeye çok heves etmiştim 😄. Sizce MSI almaya değer mi? Bir de MSI'da 2.5 inch portu var mı? Yani istersem hafızayı arttırabilir miyim? Arada 500 TL fark var, bunu HDD ya da SSD'ye harcayabilirim. Bir de ișlemci bir nesil eski ama testlerde hiç fark yok gibi. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ek olarak bu modelde ısınma sorunu ve işlemci performansı olarak Monster daha önde.

O zaman Monster daha iyi anladığım kadarıyla
Ek olarak bu modelde ısınma sorunu ve işlemci performansı olarak Monster daha önde.
MSI'da max-q ekran karti var.

Peki bu nasıl? Hiç Asus kullanmadım ama genelde olumlu yorum gördüm.

Asus ROG Strix G531GT-AL052 i5-9300H 15.6''8GB 1TB+256SSD 4GB VGA 7.499,00 TL yerine 6.349,99 TL

Son düzenleme:
O zaman Monster daha iyi anladığım kadarıyla

Peki bu nasıl? Hiç Asus kullanmadım ama genelde olumlu yorum gördüm.

Asus ROG Strix G531GT-AL052 i5-9300H 15.6''8GB 1TB+256SSD 4GB VGA 7.499,00 TL yerine 6.349,99 TL
Guzel tercih. Ekran 120Hz ama ekran karti max-q mu bilmiyorum. Eger degilse cok iyi, memnun kalacaginiz bir cihaz, yeni ROG'larin yorumlari oldukca iyi.

Arkadaşım bu MSI'ı alıcaktı memnun kalmaz mı şimdi?
Beklentiyle ilgili bir durum. Normal 1650'den daha dusuk performans alacak ama bunun karsiliginda daha ince ve emin olmamak ile birlikte daha uzun batarya suresine sahip olacak ve tabi daha hafif bir cihaza.

Peki arkadaşlar bu 1650'in düşük perfonmans hali neye tekabul ediyor 1050 ti 'ye mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir kaynak buldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı