MSI GF65 alınır mı?

cokmerakli

Hectopat
Az önce aşağıda linkini verdiğim bilgisayar sipariş edildi. Son 1 tane kalmıştı. Yanlış bir seçim mi oldu? Bu laptop orta ayarlarda oyun için iyi midir? Bu parçalar fiyatına değiyor mu? Toplam ödenen miktar: 870 dolar laptop fiyatı, kargo 34 dolar ve 236 dolarda gümrük vergisi derken 1140 dolar oldu. Ne gibi kronik sorunları vardır?

https://www.amazon.com/gp/product/B096D61WTZ/?th=1

Son düzenleme:
Az önce aşağıda linkini verdiğim bilgisayar sipariş edildi. Son 1 tane kalmıştı. Yanlış bir seçim mi oldu? Bu laptop orta ayarlarda oyun için iyi midir? Bu parçalar fiyatına değiyor mu? Toplam ödenen miktar: 870 dolar laptop fiyatı, kargo 34 dolar ve 236 dolarda gümrük vergisi derken 1140 dolar oldu. Maalesef başka seçimim yoktu. Laptop geldiğinde üstüne para koyup RTX 3060 ekran kartlı laptop almak için satmaya çalışsam sizce alıcısı çıkıp alınan fiyattan satılabilir mi?

https://www.amazon.com/gp/product/B096D61WTZ/?th=1
Bence değmez GF serisi MSI'ın en berbat serisi, tek fanlı bir ısı canavarı. Malzeme kalitesi deseniz ona göre zaten yani tamam MSI alın diyoruz ama bunu almayın. Bu MSI'ın en kötü kasa modeli. Alıcısı konusunda ise o tamamen farklı bir konu, burası Türkiye her şeyi satabilirsin?

Kötü bir tercih olmus 15.000 TL bandında daha iyi notebooklar mevcut. Nesil olarak da eski bir işlemciye sahip. Şayet marka ismine aldanmaktansa arastırarak almanız daha saglıklı olurdu.

İade yada iptal etme şansınız var ise iptal edin. Türkiye garantili daha iyi cihazlar var onları tercih edin.

İptal edemiyorsanız da sağlık olsun. Burada satabileceğiniiz sanmıyorum garantisi ürünü. Çok ucuza vermek zorunda kalırsınız. MSI'ı bir tanımış olursunuz en azından, merakınızı giderirsiniz. Güncel oyunları oynatır rahatça 4GB VRAM sıkıntısına rağmen. Çok da kazık yemediniz hocam, 15000'e RTX 3050 laptop kötü değil. İyi yanından bakın.

Attığınız link doğru ise ürün GF65 değil GF63, ikisini eskiden satın almadan önce araştırmıştım. GF63 tek fanlı, GF65 ise çift fanlı idi, hâlâ öyle mi bilmiyorum. GF63 alınmaması gereken bir ürün yani eğer hâlâ tek fanlı ise. GF65 daha alınabilir fakat kalite olarak da MSI'nin en alt sınıf ürünü. Ben de GF65 kullanıyorum o yüzden yazıyorum, yani açıkçası indirim varken almıştım o yüzden pişman değilim fakat şimdi olsa bir daha bu modelden almam. Bir de yani cihazları artık yurt dışından almanın pek bir avantajı yok diye düşünüyorum. Keşke buradan alsaydınız en azından sorun yaşadığınızda 24+3 ay garantiden yararlanırdınız ki GF63 modelinde garantiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer ürün yola çıkmadıysa ve iptal edebiliyorsanız kesinlikle iptal etmenizi öneririm, edemiyorsanız da üzülmenize gerek yok, diğer GF63 kullanıcıları nasıl kullanıyorsa siz de kullanırsınız illaki.

GF serisi herkesin belirttiği gibi ısınma problemli bir seri maalesef. Umarım kullanımınıza göre çok problem yaşamazsınız.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. Arkadaşlar yanlış bilgi vermişler, GF serisinin ilk modellerinde tek fanlı soğutma vardı ama güncel modellerde çift fan ve 6 ısı borulu Cooler Boost 5 soğutma sistemi var. Bu linkten bakabilirsin.

Geri
Yukarı