MSI GF65 CPU Aşırı Isınıyor

Sizce bu sıcaklık değerleri normal mi?

• Oy verenlerin toplamı
    33
Bence sen YouTube'dan senin modelinin oyun testlerine bak. Sıcaklık değerleri hemen hemen yakınsa hiç servise göndermene gerek yok bunlar sıcaklıklara dayanıklı bilgisayarlar
Frekans TV geçen senenin GF63’ünü incelediği bir video var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ortalama 80, maksimum 85 aldığını gördüm.

"Hayır" diyenler masaüstü bilgisayar kullananlar.

Notebook kullanıp da bu sıcaklıklara anormal diyen arkadaşlar varsa hayretle izliyorum.

Hocam sıcaklık değerleri mevsim şartlarını da göz önüne aldığımızda gayet normal.

Hocam sıcaklık değerleri mevsim şartlarını da göz önüne aldığımızda gayet normal.

Hocam yalnız daha işlemcinin yarısı bile kullanılmamış.

1599732791124.png

Stress testi yaparsa sıcaklıkla kaç olacak acaba. Stress testi yapmanızı önerirdim de Laptop'a bir şeyler olur diye de endişeleniyorum :D

LOL oynamıyorum. Aynı şekilde işlemciye oldukça fazla yüklenen CS:GO oynuyorum. FPS'i sınırlamadığım zaman 92-93 dereceleri görüyorum. FPS'i 140'a sabitlediğimde 83 dereceyi geçmiyor.
Ben de 140 FPS civarı alıyorum 144'e sabit. Ama sizinkinden çok ısınıyor. LoL işlemciyi CS:GO'dan fazla mı zorladığından mıdır?
Hocam yalnız daha işlemcinin yarısı bile kullanılmamış.

Eki Görüntüle 663182

Stress testi yaparsa sıcaklıkla kaç olacak acaba. Stress testi yapmanızı önerirdim de Laptop'a bir şeyler olur diye de endişeleniyorum :D
Servise gönderdim zaten yapamam.

Geri
Yukarı