MSI GF65 Thin vs Monster Abra A5 V15.7

Şimdi hocam daha demin AMD A9 işlemci ve RX530 ekran kartlı kardeşimin laptobunda crazy taksi oynadım. Oynadıktan sonra bu yazıyı gördüm. Bence biraz empati kurmak şu günlerde iyi olabilir :(.

😂😂😂 Peki tamam saygılar. Ya tamam da bu kadar para döktükten sonra insan iyi bir şey almalı bence. 1650 giriş seviye ve 1660 Ti ile arasında %50 fark var. 9300H ile 1660 Ti'ın arası nasıl olur kocaman bir soru işareti. Ayrıca almışken 17.3 Inc almanızı tavsiye ederim bana dua edersiniz.

Yakın arkadaşımda lenovo gaming laptop var kasası plastik ürünün. Çok sorun yaşadı plastik olmasından dolayı. tavsiyem plastik kasalı laptop almayın.

Ayrıca caydırmak gibi olmasın ama şu ürünü de inceleyebilirsiniz.

.
Veya şunu.

.

Baktıkça kafam karışıyor :) Bugün almayı düşünüyorum. Açıkcası Msi bende de ağır basmaya başladı keşke işlemci biraz daha iyi olsa çok güzel olurdu
😂😂😂 Peki tamam saygılar. Ya tamam da bu kadar para döktükten sonra insan iyi bir şey almalı bence. 1650 giriş seviye ve 1660 Ti ile arasında %50 fark var. 9300H ile 1660 Ti'ın arası nasıl olur kocaman bir soru işareti. Ayrıca almışken 17.3 Inc almanızı tavsiye ederim bana dua edersiniz.

Bu fiyat aralığında sizinde tavsiye edebileceğiniz ürün var mıdır peki ?

Baktıkça kafam karışıyor :) bugün almayı düşünüyorum. Açıkcası MSI bende de ağır basmaya başladı keşke işlemci biraz daha iyi olsa çok güzel olurdu.

Bu fiyat aralığında sizinde tavsiye edebileceğiniz ürün var mıdır peki?

2'Si arasında bir kere gözü kapalı MSI seçmelisiniz. O konuda emin olun hocam. Gerçekten 1650 Ti giriş seviyesi 1660 orta seviye. Arada bayağı fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı