MSI GF75 Thin 10UEK-029 almaya değer mi?

imsiyat

Centipat
Amazon'da sipariş geçtim fakat ücret ödemedim daha bende fikrinizi alayım dedim :)

İşlemci 10750H bence biraz düşük ama neredeyse 3080 de bile kullanılıyor.
Ekran kartı 3060 Max-Q 75W. Sitesinde şöyle yazıyor:

Nvıdıa® GeForce rtx™ 3060 laptop GPU.
Up to 1485MHz Boost clock, 75W maximum Graphics Power with dynamic Boost.

Kasası kötü denmiş fakat açıklama bulamadım.

Şimdi işlemci ekran kartına darboğaz yapar mı ve sizce 2070 mi yoksa 3060 mı daha mantıklı?

Dipnot olarak gün içinde 1299 dolara düşmüştü toplamda bana maliyeti 12500 lira olacak her şey dahil. Şu an 1599$ olmuş gene düz fiyatı vergi-kargo hariç stokta kalmamış.

Benim asıl meselem ise 2K Samsung bir monitörüm var. ASUS TUF A15 vardı 2060'lı FPS sorunu yaşıyordum. Onu aşabilir miyim? 60-70 arası FPS verir mi sizce?

Yoksa 3070 mi kovalayayım bir iki hafta daha?

Laptopun incelemesini bulamadım açıkçası tam aynı modelin. O yüzden fikirleriniz önemli. Teşekkürler.

bunun bir sınırı yok ama şu an asus tuflar 1500 euro civarına bulunabiliyor.

birkaç kişide almış satışa koymuş bazı yerlerde.
Ben biraz bakayım onlara hocam.

FPS sorununuza gelirsek laptopunuz çift kanallı RAM'a sahip mı? Bazen sorun bundan kaynaklı olabiliyorda.

GF75'e gelirsek diğer MSI modellerine göre kalitesizdi GF63 ve GF65, tahminimce o da öyledir. Vatan'da inceleme fırsatı bulmuştum onların yanında GL65, GL75 ve GP66 modellerini.

Ben aldım dostum. Pazartesi elime ulaşacak. İzlenimlerimi paylaşırım elime ulaşınca.
Ben aldığımda kur 7.50 idi. 12K'ya gelmiş oldu. Outriders Steam Key ve 6 ay GeForce NOW üyeliği de cabası :)

Ben aldım dostum. Pazartesi elime ulaşacak. İzlenimlerimi paylaşırım elime ulaşınca.
Ben aldığımda kur 7.50 idi. 12K'ya gelmiş oldu. Outriders Steam Key ve 6 ay GeForce NOW üyeliği de cabası :)

valla ben iptal ettim 5800H lı bir model buldum onu alacağım.

ama anlamadığım bir nokta var. daha özellikli laptop nasıl daha uygun oluyor bilen var mı?

yani kasa farkı mı? yoksa fiyat politikası mı?

TUF modeller ROG modellere göre daha özellikli ama daha ucuz.

Hocam ordaki +300 dolar falan ücret alıyorlar ya ekstra hiçbir ücret çıkmıyor değil mi kesin mi?
Bir de 1 yıl global garanti tr de geçerli miymiş araştırabilidin mi?
Son olarak pazartesi elinize geçerse kaç günde elinize geçmiş olacak kargo takibi falan var dmi

Hocam oradaki +300 dolar falan ücret alıyorlar ya ekstra hiçbir ücret çıkmıyor değil mi kesin mi?
Bir de 1 yıl global garanti TR de geçerli miymiş araştırabilidin mi?
Son olarak pazartesi elinize geçerse kaç günde elinize geçmiş olacak kargo takibi falan var dmi.

Amazon'da ödediğin harici bir şey çıkmıyor. 1 yıl global garantisi mevcut. 24 Mart'ta kargoya verildi. 28'inde elime ulaştı. UPS Kargo'yla geldi adım adım takip edebiliyorsun.

Amazon'da ödediğin harici bir şey çıkmıyor. 1 yıl global garantisi mevcut. 24 Mart'ta kargoya verildi. 28'inde elime ulaştı. UPS Kargo'yla geldi adım adım takip edebiliyorsun.
Son olarak Amazon'un Abd sitesi olan amazon .com uzantisindan mi satın aldınız? Amerika dan sıkıntı oluyor diyorlar hem geç geliyor hem ek ücret çıkıyor diye duymuştum, eğer size sağlıklı şekilde gonderirlerse ben de düşünebilirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı