MSI GG Clutch GM08 99 TL

Ben 80 liraya aldım. Nedense kimsenin yaşadığı sorunları yaşamadım. Oyunlarda sürekli hızlı hızlı döndürürüm Mouse'u. Asla algılamama, takılı kalma gibi sorunlar yaşamadım. Ancak daha iyisi var diyorlarsa onu alın. Ben teknik bilgi pek bilmem.

Ağırlığını ayarlama olayı, büyüklüğü falan güzel fakat arkadaşın bahsettiği sensör kötü olayını anlamadım, halen çeviriyorum hızlıca bir takılma, algılamama göremedim. Test etmek için site baktım fakat bulamadım.
Hocam dpi özelleştirme ve mouse içi ayarlar falan dragon centerden yapılıyor değil mi?

Hocam dpi özelleştirme ve mouse içi ayarlar falan dragon centerden yapılıyor değil mi?
DPI`ı Dragon Center`dan değiştirebilirsiniz fakat onun dışında bir ayar yok sanırım. Ya da ben göremedim.
1619711243332.png

@KwakHru hocam kullanıcılar hızlı çevirmelerde takılmıyor diyor. Siz takılır diyorsunuz.
Takılıyor mu takılmıyor mu şimdi? :D

Teknik olarak konuşucaksak 10G çok düşük bir değer tabii her zaman sorun yaşar mısınız bilmiyorum.
Genelde düşük DPI da sorun yaratıyor diye biliyorum çok hızlı çevirmen gerektiği için.

Merhabalar mouse elime ulaştı, 1.5 gündür kullanıyorum düzenli olarak. Öncelikle gayet güzel hafif bir mouse ve çok rahat. Dragon Center'dan ayarlıyorum DPI vs. Apex oynayarak test ettim 3000 DPI ve 2,7 hassasiyette bir takılma, donma yaşamadım sensörlerle ilgili bir sıkıntı yok gibi. Şu anlık 100 liraya aldığım bir mouse için gayet gayet iyi.

Geri
Yukarı