MSI GG GM08 Clutch GM08 optik oyuncu mouse 109 TL

bence alınmaz bütçeyi katına çıkar razer deathadder v2 al
Hocam alttarafı 100tl koyuyorsun 100tl 5 dolar ediyor, siz hızlı çevirince takılan çöp mouseları kullanmaya devam edebilirsiniz.
Attığınızdan hangisi alınır hocam?
Aşağıdaki rehberden tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söyleyin ona göre yardımcı olayım.

Evet mantıklı 100tl para veriyorsun ama bu paraya kesinlikle değiyor, sensör, malzeme kalitesi, tasarım, switch, olarak çok daha üstün bir mouse alıyorsun. Bu arada viper mini yurtdışında 25-40 dolar civarına satılıyor.
Biliyorum, ama gm08'de o kadar kötü değil.
Attığınızdan hangisi alınır hocam?
Viper mini alabilirsiniz.

Hocam alttarafı 100TL koyuyorsun 100TL 5 dolar ediyor, siz hızlı çevirince takılan çöp mouseları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki rehberden tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söyleyin ona göre yardımcı olayım.

Palm tutuyorum hocam. MOBA oyunları ve hikaye oyunları oynuyorum. Arada Minecraft.

Biliyorum, ama gm08'de o kadar kötü değil.

Viper mini alabilirsiniz.
gm08 çok kötü bir mouse, savunulacak tarafı yok.
pixart 3519 sensör var 48 ips 10g ivmelenmesi var, bu değerler viper minide 300ips 35g. 15 yıllık mouselarda kullanılan sensörler daha iyi. Malzeme kalitesi kötü, 92g ağır bir mouse.
Palm tutuyorum hocam. MOBA oyunları ve hikaye oyunları oynuyorum. Arada Minecraft.
Elinizin ölçüsü ?

Hocam ölçüyü bilmiyorum fakat HP Omen 400 elime tam uyuyor. Şu an onu kullanıyorum.

DeathAdder V2 Mini alabilirsiniz ama olmama ihtimali var. Mediamarkta deneyebilirsiniz. Onun yerine DeathAdder essantial önerirebilirim ama şu anki kullanıdğınız fareden aşırı farklı değil.

Fanta dökmesem benim HP Omen 400'de güzel. Hem sensörü iyi hem hafif bir mouse. FPS oyunları için tam ideal. Fanta dökülmesine rağmen hala çalışıyor fakat makro tuşları yapış yapış oldu.

Geri
Yukarı