MSI GL65 9SE laptopta 1 TB SSD takılır mı?

388704

Hectopat
Bende MSI GL65 9SE laptop var içinde 256 GB SSD var bu rakam bana yetmediği için Samsung 970 ev Plus 1TB almaya karar verdim MSI globalden baktığımda bilgisayar özelliklerine 1X M.2 SSD combo (NVMe PCI-e gen3 / SATA ) yazıyor. Bu ne anlama geliyor fotoğrafını da koyarım. Bu iki SSD takabileceğim anlamına mı geliyor. Bu bilgisayarı Samsung 970 EVO Plus ile sorunsuz kullanabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,7 KB · Görüntüleme: 20
Bende MSI GL65 9SE laptop var içinde 256 GB SSD var bu rakam bana yetmediği için Samsung 970 ev Plus 1TB almaya karar verdim MSI globalden baktığımda bilgisayar özelliklerine 1X M.2 SSD combo (NVMe PCI-e gen3 / SATA ) yazıyor. Bu ne anlama geliyor fotoğrafını da koyarım. Bu iki SSD takabileceğim anlamına mı geliyor. Bu bilgisayarı Samsung 970 EVO Plus ile sorunsuz kullanabilir miyim?

Muhtemelen combo denilen yerde sizin şu anki ssdniz vardir onu çıkartıp takabilirsiniz veya 1TB HDD ekliyebilirsiniz diğer tarafa.

Mevcutta şu anda 1 adet M.2 SSD takılıdır laptopunuza. Ekstra olarak da 1 adet SATA SSD takabilirsiniz.

Samsung 970 EVO Plus M.2 model bir SSD'dir. Bunu takmak için mevcutta kullandığınız M.2 SSD çıkarmanız gerekli. Ekstra boşta ki slotunuzu kullanmak istiyorsanız ve illa Samsung olsun istiyorsanız 870 serisine bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı