MSI GL65 Laptop İlk Kurulum Önerileri

kaldirakemre

Centipat
Yer
Sinop
Daha fazla  
Hepsiburada'dan sipariş ettiğim ama hala elime ulaşmayan MSI GL65 ürünüm için MSI laptop kullanan arkadaşlar ilk kurulum için önerileriniz nedir? Bir de telefonlarda batarya adaptasyonu için ilk kullanışta şarjı tam bitirin derler laptopta ne önerirsiniz? Başka tavsiyeleriniz varsa rica etsem yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dediğin gibi yapmadım ama bu siteden; 'Support For GL65 9SC | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global' bu senin laptopun modeli değilse buradan kendi modelini bulup gerekli yazılımlara ulaşabilirsin: 'MSI Global'
Gerekli olan tüm driverleri indirebilirsin msi için olan uygulamaların bilgisayarın modeli ile uygun olanlarıda görüp indirebilirsin ekran karti driverini güncellemen için GeForce Experience programını indirmeni tavsiye ederim gayet kolay ve rahatça update yapabiliyorsun.
Mobil oyunlar oynuyorsan MSİ App Player indirmeni tavsiye ederim.
Dragon Center indirerek bilgisayarın oyundayken veya boşta dururken kısacası farklı modlardayken fanlarını ekranını vs ayarlıyabilirsin kısayol tuşları ile rahatça açabilirsin kolay erişim için turbo fan ile power tuşunun arasındaki G tuşuna basarak direk Dragon Centeri açabilirsin.
Ben anti-virüs olarak Trend Micro Maximum Security kullanıyorum tavsiye ederim bilgisayarı yormadan çalışıyor ve kullanımı basit gayet başarılı bir Anti-virüs programı.
Eğer klavyen ışıklı mışıklıysa(tek renk değil ise) renkleri istediğin gibi ayarlamak için SteelSeries Engine 3'ü indirip kurup oradan ayarlamalarını yapabilirsin.
benim kullandığım programlar bunlar dediğim gibi yukarıdaki siteden senin bilgisayarın için uyumlu olan programları görüp indirip kullanabilirsin bu programlara 'Utility' sekmesinden ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı