MSI GL65 Leopard 10SER-253XTR nasıldır?

Özellikleri fiyatına göre oldukça güzel. Belki rahatlık açısında 17.3 bakabilirsiniz. Fiyat olarak aşıyorsa 15.6 da iş görür.

Yarına fiyatı artmadan bu gece alın. Benden söylemesi. İtopya, Sinerji gibi yerlerde her notebook 2000TL zamlandı. Son açtığım konuda "Alpha 15(12,200TL) RAM takviyesiyle birlikte 12,800TL'ye geliyor" dedim. Şimdi o cihazı bırakayım:

Ek olarak stoklar eriyor. İnsanlar çıldırdı. Daha bu sabah stoklarda olan çoğu f/p cihaz şu anda tükendi, diğerleri de tükeniyor muhtemelen.

Yarına fiyatı artmadan bu gece alın. Benden söylemesi. İtopya, Sinerji gibi yerlerde her notebook 2000TL zamlandı. Son açtığım konuda "Alpha 15(12,200TL) RAM takviyesiyle birlikte 12,800TL'ye geliyor" dedim. Şimdi o cihazı bırakayım:

Ek olarak stoklar eriyor. İnsanlar çıldırdı. Daha bu sabah stoklarda olan çoğu f/p cihaz şu anda tükendi, diğerleri de tükeniyor muhtemelen.
14.255 olmuş hocam :D

14.255 olmuş hocam :D
Hocam, @Dark Lord of the Sith ve @Radeon RX 5500M sağ olsun ben bana daha uygun olanını daha uygun fiyata aldım bu fiyatlar güncellenmeden birkaç dakika önce. Legion 5. Mağdur olmadım yani Allah'a şükür. 🙂 Ama kurun saçmalığından bahsettikten ve bu yüzden hemen almak istediğimi söylediğimin üstünden 1 saat geçmeden kurun 1TL artması... Konudaki 14K'nın altı (13,400 ve 12,200TL'lerdi) PC'lerin hepsi şu an 14K+ ürünler oldu. Merak edenler son konuma bakıp üzülebilirler. 😔

Hocam, @Dark Lord of the Sith ve @Radeon RX 5500M sağ olsun ben bana daha uygun olanını daha uygun fiyata aldım bu fiyatlar güncellenmeden birkaç dakika önce. Legion 5. mağdur olmadım yani Allah'a şükür. 🙂 ama kurun saçmalığından bahsettikten ve bu yüzden hemen almak istediğimi söylediğimin üstünden 1 saat geçmeden kurun 1TL artması... Konudaki 14K'nın altı (13, 400 ve 12, 200TL'lerdi) PC'lerin hepsi şu an 14K+ ürünler oldu. Merak edenler son konuma bakıp üzülebilirler. 😔

12-13K civarı bir cihaz almak için para biriktiriyordum hala biraz eksiğim var ve ben eksiği kapatana kadar hepsi zamlanıcak :(

Geri
Yukarı